YouNow Nedir ? YouNow’dan Nasıl Para Kazanılır ? « İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Dünya’nın Birçok Ülkesinde Geçerli Meslekler

Bill Gates’in 7 Kehaneti

Dünya’da Iphone X Fiyatları

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

YouNow Nedir ? YouNow’dan Nasıl Para Kazanılır ?

Teknoloji 14 Haziran 2017

YouNow Nedir?

YouNow, canlı yayın yapıp, yeni insanlarla tanışıp sohbet edebileceğiniz ve yaptığınız yayınlarla para kazanabileceğiniz bir uygulamadır. Çok önceleri Blog TV olarak yayın hayatını sürdüren bu uygulama daha sonra YouNow adını almıştır. 2011 yılından beri yayın hayatında olan bu sistemle insanlar hem popüler olup hem de çok para  kazanıyorlar. Sistemde izleyiciler yayın sahibine bağış yaparak onların para kazanmalarını sağlıyorlar. Sitenin para birimi coin olup, insanları canlı videoyu izledikçe, uygulamaya girdikçe kişiler para kazanıyorlar. YouNow ‘a üye olmak ise çok kolay. Tek yapmanız gereken Twitter, Facebook, Google veya İnstagram hesabınızdan YouNow ‘a üye olabilirsiniz. Üye olmadan veya başka bir platformu kullanarak uygulamayı kullanamıyorsunuz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra üst tarafta yer alan profil sayfasına girerek kişisel bilgilerinizi sistemde düzenleyebilirsiniz.

YouNow İle Canlı Yayın Nasıl Yapılır?

YouNow uygulamasına kayıt olduktan sonra sağ üstte yer alan NOW simgesine dokunup yayına hazırlık yapabilirsiniz. Bundan sonra yan tarafta açılan menüden yayın için en uygun ve en popüler etiketleri seçebilirsiniz. Etiket seçiminden sonra canlı yayın için fotoğraf koymanız gerekli. Fotoğrafınızı da belirledikten sonra yapmanız gereken tek şey, yayınınızı sosyal ağlarda duyurmak. Canlı yayın adresini sosyal medya hesaplarında paylaşarak, takipçilerinizi yayına davet edebilirsiniz. Her şey hazırsa, Go Live simgesine basarak yayına başlayabilirsiniz.

YouNow’da Ne Kadar Para Kazanılır?

YouNow yayıncıları yayın yaptıkça, izlendikçe ve takipçileri tarafından çok sevildikçe kazandıkları para da bir o kadar artar. YouNow’ da para kazanmak isteyen yayıncılar YouNow Partner Programı’na dâhil olarak ortaklık programlarına katılabilirler. Yayıncıların Younow Partner Programı’na katılmak için ise uymaları gereken belli şartlar vardır. Örnek verecek olursak, 500 izleyiciniz ve haftada en az iki kez yayın yapmanız gerek.

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.