YouNow Nedir ? YouNow'dan Nasıl Para Kazanılır ? | İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Az Çalışıp Çok İş Tamamlamak Nasıl Yapılır ?

Uçakların İçi Neden Soğuktur?

Iphone Gizli Özellik

YouNow Nedir ? YouNow’dan Nasıl Para Kazanılır ?

Teknoloji 14 Haziran 2017
1.148

YouNow Nedir?

YouNow, canlı yayın yapıp, yeni insanlarla tanışıp sohbet edebileceğiniz ve yaptığınız yayınlarla para kazanabileceğiniz bir uygulamadır. Çok önceleri Blog TV olarak yayın hayatını sürdüren bu uygulama daha sonra YouNow adını almıştır. 2011 yılından beri yayın hayatında olan bu sistemle insanlar hem popüler olup hem de çok para  kazanıyorlar. Sistemde izleyiciler yayın sahibine bağış yaparak onların para kazanmalarını sağlıyorlar. Sitenin para birimi coin olup, insanları canlı videoyu izledikçe, uygulamaya girdikçe kişiler para kazanıyorlar. YouNow ‘a üye olmak ise çok kolay. Tek yapmanız gereken Twitter, Facebook, Google veya İnstagram hesabınızdan YouNow ‘a üye olabilirsiniz. Üye olmadan veya başka bir platformu kullanarak uygulamayı kullanamıyorsunuz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra üst tarafta yer alan profil sayfasına girerek kişisel bilgilerinizi sistemde düzenleyebilirsiniz.

YouNow İle Canlı Yayın Nasıl Yapılır?

YouNow uygulamasına kayıt olduktan sonra sağ üstte yer alan NOW simgesine dokunup yayına hazırlık yapabilirsiniz. Bundan sonra yan tarafta açılan menüden yayın için en uygun ve en popüler etiketleri seçebilirsiniz. Etiket seçiminden sonra canlı yayın için fotoğraf koymanız gerekli. Fotoğrafınızı da belirledikten sonra yapmanız gereken tek şey, yayınınızı sosyal ağlarda duyurmak. Canlı yayın adresini sosyal medya hesaplarında paylaşarak, takipçilerinizi yayına davet edebilirsiniz. Her şey hazırsa, Go Live simgesine basarak yayına başlayabilirsiniz.

YouNow’da Ne Kadar Para Kazanılır?

YouNow yayıncıları yayın yaptıkça, izlendikçe ve takipçileri tarafından çok sevildikçe kazandıkları para da bir o kadar artar. YouNow’ da para kazanmak isteyen yayıncılar YouNow Partner Programı’na dâhil olarak ortaklık programlarına katılabilirler. Yayıncıların Younow Partner Programı’na katılmak için ise uymaları gereken belli şartlar vardır. Örnek verecek olursak, 500 izleyiciniz ve haftada en az iki kez yayın yapmanız gerek.

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Oyundan Milyoner Oldu

Oyundan Milyoner Oldu

27 Ocak 2015
1.442
19 Pratik Amatör Buluş

19 Pratik Amatör Buluş

30 Ekim 2014
3.858
Dikkat Uçuyoruz

Dikkat Uçuyoruz

29 Haziran 2014
1.615
Emekliye Müjde!

Emekliye Müjde!

17 Temmuz 2014
1.368
Transfer Bombası Patladı

Transfer Bombası Patladı

24 Haziran 2014
1.492
Bu Evler Başka Ev

Bu Evler Başka Ev

31 Mayıs 2014
2.663
Moves Harika Uygulama

Moves Harika Uygulama

11 Haziran 2014
976