Yeni Iphone 8 Ekran Detayları Ortaya Çıkıyor « İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Dünya’nın Birçok Ülkesinde Geçerli Meslekler

Bill Gates’in 7 Kehaneti

Dünya’da Iphone X Fiyatları

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Yeni Iphone 8 Ekran Detayları Ortaya Çıkıyor

Teknoloji 25 Nisan 2017

Yeni İphone 8 Ekran Detayları Ortaya Çıkıyor

Her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni çıkacak Iphone ile ilgili bilgiler efsane şeklinde yayılmaya devam ediyor.  Son günlerde Apple’ın yeni telefonu ile ilgili özellikler iyice ortaya çıkmaya başladı. Bu özelliklerden kimisi ekranı ile ilgili iken kimisi de yeni Apple IPHONE 8 telefonun yapısı ile alakalı oluyor. Son yıllarda gündeme gelen raporlara göre telefonun ekran detayları oldukça ön plana çıkıyor

Kavisli Ekran

iPhone 8 ve İPhone X isimleri yeni çıkacak Apple telefonlar için ön plana çıkmaktadır.  5.8 inçlik ve çerçevesiz olması beklenen yeni telefonların OLED ekrana sahip olmasına ise neredeyse kesin gözüyle bakılıyor.  Telefon hakkında yeni Apple telefon analistlerinin yaptığı değerlendirmeler bu yönde ön plana çıkmaktadır.

Rahat Kullanım

Yapılan değerlendirmelerde yeni çıkacak telefonlarda Apple kavis konusunda aşırıya kaçmayacak gibi görünüyor. Ekranın kavis şekli kulanım kolaylığını destekleyecek şekilde ayarlanıyor. Dolayısıyla ekranın kavisli olan bölümlerine herhangi bir işlev atanması da söz konusu gibi görünmüyor.

Yan Döndüğünde Ekran Kontrolü

Ekranda bulunan kavis yeni Apple telefon için daha rahat bir kullanımı kavisli ekran ile birlikte sağlayacağa benziyor. Ayrıca telefonun ekranı yan döndüğü zaman kontrol merkezine ulaşım çok daha kolay bir hal alıyor.  Markanın  3D kavisli ekrana geçme ihtimali ise Apple telefon analistlerince  oldukça düşük ihtimaller arasında değerlendiriliyor. Ekranın 2.5 cam olacağı düşünülüyor.

 

 

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.