Yeni Bir Telefon Almak İçin Geçerli 5 Sebep « İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Dünya’nın Birçok Ülkesinde Geçerli Meslekler

Bill Gates’in 7 Kehaneti

Dünya’da Iphone X Fiyatları

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Yeni Bir Telefon Almak İçin Geçerli 5 Sebep

Teknoloji 22 Nisan 2017

Yeni Bir Telefon Almak İçin Geçerli 5 Sebep

Yıllardır kullandığınız telefondan sıkılmanız ya da telefonun kullanım özelliklerinin düşük olması sizi yeni bir telefon almaya iten sebepler arasında yer alabilir.  Gerçek anlamda yeni bir telefona ihtiyacınız olup olmadığını ise telefon almak için sebepleri inceleyerek anlayabilirsiniz

beklenen-haber-geldi-cep-telefonuna-kredi-kartiyla-taksitle-ilgili-detaylar-netlesti-1474473816

Şarj Ve Pil Ömrü

Gün içinde kapanan telefonlar, yavaş şarj olan telefonlar ve günlük kullanımda sizi şarj konusunda yormaya başlayan telefonlar yeni telefonların gerekliliğinin sinyallerini veriyor.  Telefon eskimediği halde eski teknolojiden dolayı da yavaş şarj olabilir. Sebebi her ne olursa olsun şarj sıkıntıları yeni bir telefon konusunda sizi haklı çıkarmaktadır.

Kamera Özellikleri

Teknoloji geliştikçe gelişen kameralar da telefon almak için sebepler arasında yer almaktadır. Kamera çözümleri ve kamera uygulamaları geri kalan telefonları kullananlar için bu durumda geçerli bir sebep oluşturmaktadır.

Güncellemeye Kapalı Olması

Yeni telefonlar sürekli farklı güncellemeler ile kullanıcılarına farklı kolaylıklar sunmaktadır. Telefonunuzun güncellemelere kapalı olması yeni telefon almak için en geçerli sebepler arasında yer almaktadır. Çünkü bazen güncelleme olmamasından dolayı yeni uygulamalardan mahrum kalınmaktadır.

Performans Yavaşlaması

Eski donanıma sahip olan telefonlar yavaşlayan performansları ile telefon almak için sebepler oluşturmaktadır. Bu sebepler arasında  yer alan performans düşüklüğü kullanıcıları oldukça zor durumlarda bırakmaktadır. Bu bakımdan yeni bir telefon almak isteyenler performans konusunda haklı isteklerde bulunarak yeni telefona kavuşmaktadır.

 

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.