Uyuşturucudan Ölen Ünlüler! « İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Dünya’nın Birçok Ülkesinde Geçerli Meslekler

Bill Gates’in 7 Kehaneti

Dünya’da Iphone X Fiyatları

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Uyuşturucudan Ölen Ünlüler!

Sağlık 26 Mayıs 2014

Sahip olduklarının değerini bilmeyip doğru bildiğin yoldan sapmanın iyi bir şey olmadığını ne kadar savunsak azdır.

Görünen o ki Allah taşıyabileceğimiz kadarını versin…

Bir insanın ölümü de doğumu gibi olmalı yani Allah tarafından gelmeli, Allah’ın sana verdiği emanete iyi bakmalısın düşüncesindeyim. Neyse fazla tasavvufa girmeden uyuşturucudan hayatını olmadık zamanda ve en güzel yaşında kaybeden ünlülerden bahsetmek istiyorum.

amy

 

Amy Winehouse (14 Eylül 1983-23 Temmuz 2011) Amy Winehouse, İngiliz şarkıcı ve şarkı sözü yazarıydı. Güçlü kontralto vokalleri ile R&B, soul ve caz türlerinde yaptığı çalışmalarla bilinmekteydi. Madde bağımlılığı ve ruh sağlığı sorunlarıyla gündeme gelen Amy Winehouse madde bağımlılığı yüzünden 27 yaşında hayatını kaybetti.

defne

 

Defne Joy Foster (2 Eylül 1975 – 2 Şubat 2011) Defne Joy Foster oyuncu dc ve vj olarak kameralar önünde sık görmeye alışık olduğumuz şıkır şıkır sevgi dolu bir kızdı. Ama daha bir çocuk annesiyken 133 promil alkol krizine girerek hayatını kaybetti. Kesin olarak bir bilgiye sahip olunmasa da ölüm nedeni aşırı alkol dışında uyuşturucu madeninde otopsi raporlarında çıktığı yönünde…

jim

 

Jim Morrison (8 Aralık 1943-3 Temmuz 1971) Jim Morrison, ABD’li şarkıcı, söz yazarı, besteci ve şairdir. Melbourne, Florida’da doğmuş ve ABD’li rock grubu The Doors`un söz yazarı ve vokali olmuştu. Ancak hayatının baharında aşırı dozdan bir otel odasında ölü bulundu.

elves

 

Elvis Presley (8 Ocak 1935 – 16 Ağustos1977) ABd’li şarkıcı, söz yazarı, besteci olan Elvis Presley’in ölüm nedeni kendi şahsi doktoruna göre son 12 yıldır çektiği kabızlık sorunu olarak söylense de ünlü sanatçının ölüm nedeni aşırı dozda madde yüklemesi olduğu da savunulan bir teori olarak kabul edilebilirliğini sürdürüyor.

77

 

Michael Jackson  22 Haziran 2009’da Hayatını kaybeden duayen Amerikalı şarkıcı, söz yazarı ve bestecidir. Bir çok çocuğu evlatlık edinen Michael Jackson yüksek profilde madde yüklemesi ve buna dayanan kalp ritim bozukluğundan dolayı kaybettiği bilinse de bazı verilere göre Michael Jackson’ın ölüm nedeni Lady Gaga Eminem Katty Perry Bob Dylan vs bunların hepsi illuminati tarafından yönetilen şarkıcılardır. Bu kişiler insanları zihin kontrolü yoluyla kullanılan silahlardan biri olarak ruhlarını şeytana verdikleride söylenen bir ve inanılan bir teori.

azar

 

Azer Bülbül Arabesk ve fantezi müzik sanatçısı olan Azer Bülbül konser vermek için gittiği Antalya’da bir otel odasında ölü bulundu. Adli tip raporuna göre Azer Bülbül’ün ölüm nedeni aşırı dozda uyuşturucu yüklemesinden kaynaklı olduğu belirtilmiştir.

whitney

 

Whitney Houston (9 Ağustos 1963 – 11 Şubat 2012) Dünyaca tanınan şarkıcı aldığı ödüller ile rekorlar kitabına girdi.Ancak oda Beverly Hills’de bir otel odasında ölü bulundu.

 

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Kaynak:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Hamilelik belirtileri

Hamilelik belirtileri

4 Haziran 2016
Yeşil Çayın Faydaları

Yeşil Çayın Faydaları

18 Mayıs 2016
İsveç Diyeti

İsveç Diyeti

3 Mayıs 2016
Adet Gecikmesi

Adet Gecikmesi

1 Mayıs 2016