Ülkelere Göre Uzak Durmanız Gereken Erkekler « İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Dünya’nın Birçok Ülkesinde Geçerli Meslekler

Bill Gates’in 7 Kehaneti

Dünya’da Iphone X Fiyatları

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Ülkelere Göre Uzak Durmanız Gereken Erkekler

Hertelden 21 Eylül 2014

Ülkelere Göre Uzak Durmanız Gereken Erkekler

Türk kadınının arayışını kolaylaştıracak muazzam bir liste ile geliyoruz. (Evet, geliyoruz.) Hiçbir masraftan kaçınmadık, hiçbir havayolu şirketinin sponsorluğuna gerek duymadan editörlerimizi dünyanın dört bir yanına yolladık, test ettirdik, onaylattık. Teyidli, yüzde yüz doğru bilgi. Dağıtalım arkadaşlar… Acele etmeden, çabuk çabuk. 

1 – İtalyanlar

tumblr_m3clzeqzqg1qe9eo3

İtalyan erkekleri Tanrı’nın yarattığı en yakışıklı erkeklerdir. Ama özene bezene yaratılmıs bu ırka, başta zeka olmak uzere başka hiçbir şey verilmemiştir. Bakması hoş olsalar da konuşmaya başladıklarında içinizde birşeylerin öldüğünü, beyninizin yavaşça aktığını hissetmeniz yaklaşık 15, 20 dakikanızı alacaktır. Evet yemeğe cıkarırlar, hesabı size hissettirmeden öderler, gayet şık janti gezinirler ve iltifatlarıyla başınızı döndürürler ama gerçekten günde 50000 kelime kullanan (10000′i kendini övme, 20000′i yalan, 5′i yalandan sıyrılma çabası, 15′i yine kendini övme) bir adamı ister misiniz? Not: İtalyan erkekleri yemek yapmalarıyla övünürler ancak yapacakları şey makarna olacaktır ve bizim Türk erkelerinin yapacağı menemenden bir farkı olmayacaktır.

2 – Fransızlar

anigif_enhanced-24550-1408043930-1

Fransız erkekleri aksanlarıyla ve romantiklikleriyle kızlarımızı çeken ırkların başında geliyor. Kızlarımızın atladığı nokta bu romantikliklerin sadece şehir efsanesi olduğu. Bir yemeğe gittiniz, ortaya 12′li salyangoz ve bir soğan çorbası geldi. Ne güzel mum ışığında çorbayı paylaşıyorsunuz, arkadaşlarınıza anlatacak hikaye topluyorsunuz. Hayır! Fransız erkekleri cimri. Canı çorba çekmiş, bizim bu tarz yemeklerimiz var edasıyla salyangozu da söylemis; bölüşün şimdi. Hadi hafif aç kaldınız ama zaten pek yemek yerken de gözükmek istemediniz, adam her konuda bilgi sahibi anlattıkça anlatıyor. Ukala mısın arkadaşım sen? Filmler, gezilmiş ülkeler, falanlar filanlar… Kafanızı hayal aleminden kaldırıp iki soru sorarsanız, kendisinin aslında hiç de bilgili olmadığını görürsünüz. Aman bozmaya kalkmayın, kendinden bilgili insanlardan hic hoşlanmazlar. En azından gece ışığı kapattıktan sonra bir biçimde sizi tatmine götürecek bir aktiviteden de olmayın yani… Kendini beğenmişlikleri bu yüzden dillere destan. Not: Bir fransız erkegi aynı kılıkla bir haftayı gecirebilir. İstediginiz kadar fotograf cekin, tek bir gun gecirmis gibi gozukuceksiniz.

3 – Almanlar

AiWRUCB

Haydi bir İtalyan ile bir Fransız ile baş ettiniz diyelim buyurun size bir de Hans verelim? Almanlar koca cüsselerinin, pembiş yanaklarının ve göbeklerinin altında duygusallığa yönelik hiçbir sey taşımamaktadır. (“Büyük yılan, büyük taşın altında yatar.” efsanesi tamamen bir erkek göbek mazeretidir. Yemeyiniz.) Bir Alman erkeğiyle paylaşabileceğiniz tek sey biradır. (Bu paylastıgınız bira tabii ki Alman(!) usulü ödenecektir) Haydi oldu da adam size aşk şiiri okudu; dillerinden dolayı size sövüyor mu asla bilemeyeceksiniz. (Bkz. Falco – Jeanny) Soğuk adamlar zaten. Futbol dışında bir şey konuşamazsınız. Kızsınız siz niye futbol konuşasınız zaten. İçip orada burada sızacaklar, işiniz yoksa toparlayın adamları. (Ayrıca sızmış bir adam gece ne işe yarar? Değil mi şekerim) Çekilir dert değil. Not: Alman erkeklerinin sahip olmadığı tek sey sadece yumuşak bir kalp değil, kullanamadıgı bir uzuvdur. (Adama uzaktan bakıp boyutuna aldanmamak lazım.)

4 – Ruslar

download

Hani oldu da bir Rusun giyim tarzını kabul ettiniz, bakımsızlığı da size batmıyor. Adamlar ısınmak icin 7/24 Vodka içiyor. Bu konu hakkında daha fazla yazmak istemiyorum… (O güzelim kızlar neden bizim adamlara koşuyor? Bir düşünün bakalım…)

5 – Amerikalılar

4tfSvkG

Maalesef su filmlerde ve dizilerde gordugumuz yakışıklılıktaki yavrulara gercek hayatta rastlaması bu kadar kolay degildir. Tipik bir Amerikan erkegi 100 – 150 kilo civarında olup zamanının büyük çoğunluğunu televizyon kaşısında gecirecektir. Amerikalının şehirlisi var, kasabalısı var şimdi hepsini aynı kefeye koymamak lazım ama bu abilerimizin pek bir derinlikleri yoktur. Oyle psilolojik olarak incelemek, icine inmek, onu sevip bağrınıza basmak pek gelmez icinizden. Pasif kalacaklar, korkak olacaklar, Türk kadınına gelmez bu kadarı siz iyisimi filmlerini izlemeye devam edin.

7 – İngilizler

VdF1Pz8

Kafanızda bir İngiliz erkeği düşünün. Tamam şimdi bu kafanızda canlandırdığınız tipi alıp çöpe atın. O adam gercek degil. Bir James Bond maalesef yok. Varsa da sizin gezmeye gideceginiz yerlerde yasamıyor. Merkezi yerdeki erkekleri görüp, şehir dışına yerleşmişler. Siz İngiliz erkek mi istiyorsunuz? Sokak başına düşen 2 3 puba da bakın. İcmekten pespembe olmus yanaklar, sararmis dişlerle içeriyi dolduracaklarına emin olabilirsiniz. Tamam yakışıklıda bulmuş olun, acaba maçtan başını kaldırıp o sizi farkedecek mi? Hadi etti çıkacaksınız, ona buna satışıp kavga etmeden bir kaç blok ilerlemeniz mümkün olmayacaktır. İngiltere de çok fazla turist yaşamakta. Gelin ben size bir İspanyol veriyim, onlar yine daha iyi? Ha “ille de İngiliz olsun!” derseniz, sizi İngiliz Erkek Cıbıl Kürek Takımı’yla başbaşa bırakıyoruz.

 

8 – Çekikler

crazy_and_funny_pics_level_asian_51

İstediginiz kadar deneyin. Her veda sonrası gönül rahatlığı ile “hepsi aynı bok” diyebilirsiniz. En abuk subuk pornoların, erotik oyunların, seks oyuncaklarının bunlardan çıktığını söylememize gerek yok sanırım? Yukarıda milli oyunları olan “Klitoris Dillemece” oynayan bir Japon görmektesiniz.

9 – Türkler

tumblr_mckka71Ves1rxdw8g

Ülkelerine göre uzak durmanız gereken erkekler listesinde bu yazıyı yazmaya başladığımda başı çekiyorlardı ama kıyamadım. Bizimkiler iyi galiba yine. Kötünün iyisi. Biliyoruz adamları en azından. İşin bir de Türk kadını bölümü var, bizim öküzlerin nasıl bu hale geldiği ile ilgili. Kendilerine yüklenmemekte fayda var. Seviyorum ben onları, iyisi mi siz de sevin.

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Etiketler: , ,
Kaynak:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.