Terlemeyi Böyle Önleyin! « İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Dünya’nın Birçok Ülkesinde Geçerli Meslekler

Bill Gates’in 7 Kehaneti

Dünya’da Iphone X Fiyatları

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Terlemeyi Böyle Önleyin!

Sağlık 10 Haziran 2014

tedavi

Yazın gelmesi ile beraber daha çok terleme tehdidi altında kalan vücudumuz bizi rahatsız edebilir, hatta toplum içinde rahat hareket etmemizi önleyebilir, acaba kokuyor muyum sorusu ise eve kendimizi atıp bir duş almak için başlıca geçici bir neden olabilir.Bunun dışında ıslak terin gözükmemesi için kolunuzu koltuk altına dikmenizde olası kötü alışkanlık diyebiliriz.

Çeşitli dermatolog uzmanlarına sorduk terlemenin önüne geçilemez mi diye?

Her dermatolog geçici süreliğine geçilebilir. Ter bezi aldırmanın kesinlikle zararlı olduğunu savunan dermatologlar geçici süreliğine yapılan tedavi şekli botulinum toksin uygulamasıdır. Deri altına kişiden kişiye değişmekle beraber ortalama 100 ünite enjekte edilen botulinum toksin ter bezlerine ulaşan sinirlerin çalışmasını geçici süre bloke ederek ter bezlerinin ter üretimini bölgesel olarak engeller. Botulinum toksin yapıldığı bölgedeki duyu hislerini etkilemez sadece ter bezlerini etkiler.Buda geçici ve sağlıklı bir çözüm diyebiliriz.

Ancak arkadaşlar sizlerde benim gibi bu tür işlemlerden korkan ve tasvip etmeyen bir kişiyseniz amway ürünlerini kullanmanızı önerebilirim. Ben buradan temin ediyorum.

 

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Kaynak:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Hamilelik belirtileri

Hamilelik belirtileri

4 Haziran 2016
Yeşil Çayın Faydaları

Yeşil Çayın Faydaları

18 Mayıs 2016
İsveç Diyeti

İsveç Diyeti

3 Mayıs 2016
Adet Gecikmesi

Adet Gecikmesi

1 Mayıs 2016