Tchibo Alışveriş « İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Dünya’nın Birçok Ülkesinde Geçerli Meslekler

Bill Gates’in 7 Kehaneti

Dünya’da Iphone X Fiyatları

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Tchibo Alışveriş

Alışveriş 18 Mayıs 2014

Tchiboyla tanışmamız ilk yıllar önce internetten oldu daha o zaman Türkçe sayfaları açık değildi.Tchibo firması 1949 yılında Federal  Almanya cumhuriyetinin kurulduğu yıl müşterilerine postayla kahve gönderimi yapan bir firma olarak kuruldu.Kurucuları Max Herz ve Carl Tchilling-Hiryan 1955 te ilk şubelerini Hamburgta açtılar. Dünyada bir devrim yapan şirketlerden birisidir.Tchibo ilk defa shop in shop mantığını getirdi ve dünyada birçok firmaya öğretmeye başladı.İnsanlar alışveriş yaparken bir yandan da kahvelerini içmek pastalarını yemek istiyorlar işte bu shop in shop harikja değil mi?

Şu anda Dünyanın birçok yerinde tekstil ve farklı ürün gruplarında ithalat ve üretim yapan fabrikaları var.Son olarak da internet tarafında çok güçlenmeye başladılar.

www.tchibo.com.tr sitesini incelediğimizde her sayfasında her hafta ayrı bir tasarım üreten görselliğe önem veren ve bu işide kahve satmak ürün satmak kadar iyi yapabileceklerini gösteriyorlar .

Bu hafta tasarımlarını inceleyelim dedik ve karşımıza yine harika ürünler çıktı.

Bisiklet sürmeyi severler için bisiklet telefon tutucu bence harika düşünülmüş bir aksesuar fiyat olarak piyasadakilere göre biraz pahalı ama kalite bakımından son derece harika bir üründür. Fiyatı 59,95 TL tabi internette kalmamış ama geçen gün bostancı Carrefour mağazasında gördüm satıştaydı.

BURADAN

Oyun ve Eğlence Zamanı

 

 

 

 

 

 

Diğer bir ürün ise Bisiklet kilometresini gösteren bir cihaz bence bu üründe piyasada zor bulunan ürünlerden.Tchiboda fiyatı harika .

Oyun ve Eğlence Zamanı.pngoıujhıuu

 

 

 

 

 

 

Bir başka ürün ise  Trekking Sırt Çantası kalitesi müthiş fiyat o kaliteye göre ucuz kalıyor . Bence geziye çıkan arkadaşlara tavsiye ederim.

xdsfdf

 

 

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Kaynak:
Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. Pınar 5 Kasım 2014

    Harika paylaşım teşekkürler.