Tatil Yaklaşıyor Türkiye’nin İyi 2 Plajı « İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Dünya’nın Birçok Ülkesinde Geçerli Meslekler

Bill Gates’in 7 Kehaneti

Dünya’da Iphone X Fiyatları

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Tatil Yaklaşıyor Türkiye’nin İyi 2 Plajı

Seyahat 16 Nisan 2016

Türkiye’nin yaz tatili için cennet vatan olduğunu biliyoruz.Tatil Türkiye’de güzel denebilecek ülkemizin en güzel 2 plajını sizler için derledik.Tatil yapılabilecek en iyi plajlar Türkiye’de cenner gibi plajlar.

Türkiye’de En İyi Tatil Yapılabilecek Plajlar

Türkiye’de ki en iyi plajlar listemizi yaptık inceledik ve sizlere süper koylardan süper plajlara en iyi 2 listemizi açıklayacağız yaz yaklaşıyor ve güzel planlar kapıda sizde denizin,kumun,güneşin tadını çıkartın istiyoruz balıklarla yüzmek metrelerce yüksekten denizin dibini görmek dalgasız bir denizde istediğiniz kadar özgürce açılmak yüzmenin keyfine varmak işte sizlere bu vereceğimiz plajlarda bunların hepsi mümkün özellikle sabahın erken saatlerinde deniz bir çarşaf mis gibi kokuyor balıklar heryerde Akdeniz ,Ege bekle bizi geliyoruz yine.

Fethiye Kelebekler Vadisi

Dünya’nın neredeyse en güzel plajlarından birisi olan doğa harikası vadi de Dünya mirası olarak korunması önerilmiş 100 dağ’dan biridir. Babadağın eteklerinde yer alana kelebekler vadisi ölüdenizin en güzel birinci derece sit alanlarındandır.70 ten fazla kelebek türü barındıran bu vadi kaplan kelebeğinden ismini almıştır.

kelebekler vadisi-ölüdeniz-fethiye

İztuzu Plajı Dalyan

Tam bir doğa harikası iztuzu plajı  radar tepesinin eteğinden dalyan boğazına kadar 5 bin 400 metre uzunluğundadır.Caretta carettalar bu plajın ince kumlarına yumurtalarını bırakıyorlar plajın doğu tarafına karayolu ile batı tarafına ise deniz yolu ile teknelerle gitmek mümkündür.Dünyanın sayılı plajlarındandır.

iztuzu plajı dalyan

 

 

 

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.