Takıntılıysan Mutlaka Oku! « İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Dünya’nın Birçok Ülkesinde Geçerli Meslekler

Bill Gates’in 7 Kehaneti

Dünya’da Iphone X Fiyatları

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Takıntılıysan Mutlaka Oku!

Hertelden 20 Ekim 2014

Bazı insanlar görünüşünden memnun olmayabilir aynaya baktıklarında kendilerini beğenmeme hissine kapılabilir. Oysa Tanrı sizi böyle yaratmışsa beğenmiştir demektir. Yinede dış görünüşündeki bazı yerlerini takıntı edenlerdenseniz bunu ortadan kaldırmanın yollarını şöyle sıralayabiliriz.

 

Güzelliğin bir sınırı yoktur ve televizyonlarda gördüğünüz o güzel insanlar bile güzel olabilmek için göreceli işlemlerden geçiyorlar, Bu yüzden onun gibi bunun gibi değilim demek yerine sende kendine göre bir güzellik adına değişimler yapabilirsin kalıcı makyaj gibi…

Zayıf kalmakta bir takıntı olabilir, belki 34 beden olamazsınız ama düzenli egzersiz ve günlük yemelerinize dikkat ederek kendiniz için ideal kiloyu yakalayabilirsiniz.

Her şeyden önce kendinize odaklanın, kişiliğinize ve ilişkilerinize odaklanın çünkü bu sizin ruhunuza ve bedeninize iyi gelecektir.

Dış görünüşünüzde çilleriniz, kaşlarınız veya sivilceleriniz özgüveninizi zedeleyebilir buna izin vermeyin çünkü çevrenizdeki insanlar sizi dış görünüşün ile değerlendirmiyorlar.

Bugün çok kötü görünüyorum hissine sakın kapılmayın çünkü bu hisse kapılarak hem stresli hem sinirli görünürsünüz buda dolayısıyla yüzünüze yansır,

Modayı dörtte dört takip ederek bir sonuç elde edemezsiniz her zaman içinde rahat olduğunuz kıyafetler seçin.

 

Aynalara sürekli bakmaktan vazgeçin.

 

 

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Kaynak:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.