Subaru Alıcılarına Yeni Kasa Modeli Subaru XV (MK2) Concept « İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Dünya’nın Birçok Ülkesinde Geçerli Meslekler

Bill Gates’in 7 Kehaneti

Dünya’da Iphone X Fiyatları

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Subaru Alıcılarına Yeni Kasa Modeli Subaru XV (MK2) Concept

Alışveriş 17 Nisan 2017

 Subaru Alıcılarına Yeni Kasa Modeli Subaru XV (MK2) Concept

Subaru yeni konsept kasası ile tutkunlarını Yeni Kasa Subaru XV modeli ile sevindirdi. Subaru alacak ve almak isteyenler için Subaru satış ve test sürücü için silzeri bekliyor. Model, Crossover SUV alternatiflerine karşın, AWD çekiş sistemi ile ilgiyi topluyor. Japonların bu model için diğer modellere oranla daha minyon ve yeni versiyonu inceleme altına aldık. Tasarımı ve dış görüntüsü ile şık ve küçük SUV diyeceğimiz model de sürüş keyfi de etkileyici. İç dizaynı da tamamen otomatik ve size kolaylık sağlayan panellerle çevrili. Şehir içi ve şehir dışı yolculuklar için konforlu ve ideal bir otomobil. Her yol koşulunda cesur ve konforu ön planda tutuyor.

subaru-xv-15

Subaru Teknik Özellikleri                                                                                                                        

Yeni Kasa Subaru XV teknik özellikleri; 1.6 litrelik benzinli motor, 6000 d/d’de,114 PS güç  ve 4000 d/d’de 150 Nm tork değeri bulunmaktadır. CVT şanzımanın ve  13.8 saniyelik 0`dan 100`e 175km/s max. hız değeri ölçülmektedir. Yakıt tüketiminde üst performansta, 9.4 litre ortalama yakıt tüketmektedir. Standart şehir içi tüketimde 7.5 litredir. Keyifli ve konforlu yolculuğunuzda, simetrik dört çeker ile değişen havalara bağlı yol tutuşunda ve manevralarda maksimum üstünlük ön planda yer almış. Sisteminde, tutuş gücünü her bir lastiğe aktarması, araçta yüksek bir denge sağlıyor. Keskin virajlarda devreye AWD sistemi giriyor ve ESP kullanımına gerek kalmıyor.

Yeni Kasa Subaru Güvenli Bir Yolculuğu Hedefliyor                                                                    

Güvenlik testlerinde performans ve insan hayatı açısında ciddi ve güvenli bir yapı olduğu ortaya çıkmıştır. Testlerinde ön, arka ve iki yandan çarpmalar sonucu; güvenlik notundan tam puan almıştır. Ön çarpışma, 64km/s ofset, yan çarpışma, 50km/s hızda hareket halindeki aracın bariyerlere çarpması sonuçlarını belirtmektedir. Yeni Kasa Subaru XV  aracın sunduğu sekment değerlendirmesi sonuçlarında, alıcılarına cazip fiyat ve kampanyası ile ulaşmayı hedefliyor.

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Etiketler:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.