Steve Jobs Neden Çocuklarına Ipad ve Iphone Kullandırmıyordu ? « İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Dünya’nın Birçok Ülkesinde Geçerli Meslekler

Bill Gates’in 7 Kehaneti

Dünya’da Iphone X Fiyatları

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Steve Jobs Neden Çocuklarına Ipad ve Iphone Kullandırmıyordu ?

Teknoloji 21 Mayıs 2016

Apple şirketi’nin bugünlere gelmesinde en önemli kişi olan Steve Jobs teknoloji’nin bu kadar içindeyken Iphone ve Ipad gibi çocukların bayıldığı ve çok aşırı sevdiği cihazları kendi çocuklarına kullandırmamasını şöyle açıklıyor.

Iphone ve Ipad Çocuklara Zararlı mı?

Steve Jobs çocuklarına neden iphone ve ipad kullandırmıyor ? Steve teknoloji’nin içinde olmasından dolayı çocuklarına evlerinde teknoloji sınırı koymuştu. Yıllar önce Nick Bilton New York Times’ta yayınladığı yazısında Steve Jobs’aHerhalde çocuklarınız iPad’e bayılıyordur ?” diye soruyor ve Steve Jobs verdiği cevap ”Çocuklarım Ipad kullanmıyor” oluyor gerçekten teknolojinin zararlı olması teknolojiyi üreten ve düşünen yayan insanları bile korkutmuş durumdadır.

steve-jobs-cocuklarinin-ipad-kullanmasina-neden-izin-vermiyordu-incelerim.com-pratik-bilgiler

Teknolojiyi bu kadar seven çocuklarınızı ebeveynleri olarak uzak tutmanız gerekmektedir.Teknoloji devlerinin sahipleri ve Üst düzey yöneticileri bile silikon vadisinde  Los Altos’taki Waldorf Okulları gibi teknolojinin olmadığı okulları çocukları için tercih ediyorlar siz siz olun teknolojiye çocuğunuzun hayal gücü ve gelişimi için bir sınır getirin.

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.