Samsung’un Gözü Harman Kardon Teknolojisinde « İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Dünya’nın Birçok Ülkesinde Geçerli Meslekler

Bill Gates’in 7 Kehaneti

Dünya’da Iphone X Fiyatları

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Samsung’un Gözü Harman Kardon Teknolojisinde

Teknoloji 7 Mart 2017

Samsung’un Gözü Harman Kardon Teknolojisinde

Harman,  otomobil sistemleri, sesli ve görüntülü sistemler ve otomasyon çözümleri alanında ün yapmış, dünya çapında ürün ve çözüm odaklı çalışan köklü bir şirkettir. Harman, özellikle ses konusunda zorlu ortamlarda dahi kaliteli ses imkânı sunuyor.  Başarılı şirketin talipleri de elbette hatırı sayılır şirketler. Son zamanlarda ortaya çıkan bir haber sonucu samsung harman’a talip oldu. Henüz tam anlamıyla bir netlik kazanılmamış olsa da, 14 Kasımdan bu güne gündemde yer alan bu haber artık yavaş yavaş çözümleneceğe benziyor.

275037-640

   Samsung Harman için 8 milyar dolarlık bir teklifte bulundu. Belirttiği meblağ ile harman şirket hisselerinin %71’ lik kısmına el atan samsung, harman şirketini kovalamaya başladı. 14 Kasım tarihinde ortaya çıkan iddia ardından belirginlik kazandı ve cidden Samsung’un harman’a talip olduğu belirlendi.  Birçok büyük marka ve köklü isimleri bünyesine alan Harman, yüksek kalite ses sistemlerinin yanı sıra otomobil teknolojisi pazarında da göz önünde. Teknoloji dünyasının gözdelerinden biri olan güney Koreli teknoloji şirketi samsung,  dev satın almaya imza atmak üzere. Harman’ın boy gösterdiği Pazar sahasında da söz sahibi olmayı isteyen Samsung, Amerikalı teknoloji şirketi ile imzada anlaştıkları durumda daha geniş bir yelpazede yarışacak.

Samsung yakın bir zamanda gerçekleştirmesi beklenen bu anlaşmada başarılı olursa, kendi firma tarihinin en büyük hamlesini de yapmış sayılacak.

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.