Rüya tabirleri; Rüyada Bebek Emzirmek, Rüyada Erkek Bebek Görmek… « İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Dünya’nın Birçok Ülkesinde Geçerli Meslekler

Bill Gates’in 7 Kehaneti

Dünya’da Iphone X Fiyatları

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Rüya tabirleri; Rüyada Bebek Emzirmek, Rüyada Erkek Bebek Görmek…

Pratik Bilgiler 18 Mayıs 2016

Uyku kimilerine göre olmazsa olmaz kimilerine göre ise zaman kaybıdır.

Bazılarımız gece deliksiz uyumalı iken, bazılarımız gündüz uykusuna bayılıyoruz.Rüya tabirleri her zaman önemlidir

Ne kadar uyumalıyız konusunda bir düşünce birliği bulunmuyor. Genel olarak düzensiz beslenen, spor yapmayan, duygusal çöküş içerisinde olan ya da gelişi güzel uyku saatlerine riayet eden insanlar çok fazla uykuya düşkünken; spor yapan, düzenli ve sağlıklı beslenen, mutlu ve huzurlu insanlar daha az uykuya ihtiyacı duyuyor.

ruya-tabirleri

Ancak ortalama sekiz saat uyuyoruz. Bu da ömrümüzün üçte birini uyuyarak geçirdiğimizi gösteriyor. Uykuya bu kadar zaman ayırınca hemen hemen hepimiz rüyalar görüyoruz. Kimilerine göre; bilinçaltımız, gece zihnimiz dinlenmeye çekildiğinde bu görüntüleri öne çıkarıyor, kimilerine göre ise bu rüyalar gelecekle ilgili bize bilgiler veriyor. İşte bu ihtimal rüya tabirlerini bizim için son derece gizemli kılıyor. Biz de sizin için bu konuda bir çalışma yapmayı gerekli gördük şimdi bunlardan bazılarını sizlerle paylaşalım;

Rüyada bebek emzirmek

Rüyada bebek emzirmek daha çok bebek özelinde yorumlanır. Rüya sahibinin evlatlarından razı olacağına onların başarıları ile gururlanacağına ve başarıları ile mutlu olacağına işaret eder. Bebeğin ilerde mutlu bir birey olacağı şeklinde yorumlanır.

• Annenin kendi bebeğini emzirdiğini görmesi son derece olumluyken bebeğin emdiği süt değil de kan ise bu onun harama karışacağını gösterir.

• Başka birini emzirdiğini görmesi ise yakın zamanda gelecek bir hastalığın habercisidir.

• Bir bebekten süt emdiğini gören ya da bebeğe süt emziren erkek hapse girer.

• Erkek çocuğa süt vermek mutluluğa ve huzura, kız çocuğa süt vermek ise üzüntüye işarettir.

Rüyada erkek bebek görmek

Rüyada hamile olduğunu görmek çok hayırlıdır. Bebek hayırlı kısmettir bu büyük bir kısmetin sizi beklediğini işaret eder ve yüklü miktarda para pula kavuşulacağı şeklinde yorumlanır.
Rüyada erkek bebek görmek, alacağınız güzel haberi işaret eder ve sizi son derece mutlu edecektir. Hamile kadın görürse erkek bebek rüyası bu onun kız çocuk sahibi olacağı şeklinde yorumlanır.

Yeni yazımıza kadar gözünüz açık olsun sitemizi takip etmeyi unutmayın. Yok illa uyuyacağım ancak bir türlü uyuyamıyorum diyorsanız makalemize bir göz atın.

 

 

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.