Pes 2017 Çok Yakında « İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Dünya’nın Birçok Ülkesinde Geçerli Meslekler

Bill Gates’in 7 Kehaneti

Dünya’da Iphone X Fiyatları

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Pes 2017 Çok Yakında

Teknoloji 27 Mayıs 2016

Dünya’nın en çok oynanan oyunları arasında olan Pes serileri en son Pes 2016 ile gönülleri fethetmişti.Pes severlerin haziran aylarından sonra sürekli iple çektiği yeni oyun bilgileri ve görüntüleri önceden gelmeye başladı.Şimdi sizler için Konami firmasından gelen ilk bilgileri paylaşacağız.

pes-2017-yorum

Pes 2017 Ne Zaman Çıkıyor ve Neler Değişti ?

Futbol meraklılarının uzun süredir beklediği Pes 2017 oyununun haberi gelmeye başladı Konami firması fox engine üzerine bu yıl ki sürümde de yeni şeyler geliştirdiklerini belirtiyor özellikle ikili mücadelelerde daha gerçekçi olacağını ve oyunun daha akıcı olacağını belirtiyorlar.

Pes 2017 Ne Zaman Çıkıyor ?

Son yıllarda Fifa’nın daha çok talep görmesi Konami firmasının erken lansmana hazırlandığını gösterir gibi diğer yandan EA Games firması’da Fifa 2017 ile ilgili daha net bir tarih paylaşmadı.Pes 2017 çıkış tarihi belli olunca mutlaka sizlere bilgilendirme yapacağız. Bu yıl pes 2017’nin yenilikleri şu şekilde olacak.

Takım Kontrolü

Takımlarınızın atak ve defans sistemlerini aynı anda taktiklerle kontrol edebileceksiniz.

Top Kontrolü

Top kontrolü her oyuncuda farklı olacak her oyuncu kendi top kontrolünü kendine ait özelliklerine göre belirlemiş olacak.

Kaleciler

Kaleciler Pes tarihinde gelmiş geçmiş en iyi çevikliğe ve animasyonlara sahip olacaklar.

Köşe Vuruşları

Köşe vuruşlarında takımdaki oyuncu kontrolleri kadarda topa dışardan içeriye doğru ya da farklı kombinasyonlarda bölge kontrolü yapmanızı sağlayan Fox Engine gerekiyor işte bu pes 2017 sürümünde bunlar çok güzel olacak.

Görsellik

Görselliğin kral olduğu bir Pes 2017 ile geliyorlar Fox Engine ile görsellik üst düzey olmuştu ama üstüne koyarak daha da iyi bir görsel şölen gelmeye başlıyor.Çok Yakında !

Teknoloji geliştikçe ve oyun sistemleri geliştirildikçe yakında daha güzel Pes oyunları görebileceğiz.Çok yakın olduğunu tahmin ettiğimiz sanal gerçeklik ile futbol ilerleyen senelerde neden olmasın !

 

 

 

 

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. hasan yılmaz 27 Mayıs 2016

    daha detaylı bilgi verirseniz seviniriz, takipteyiz