Özgürlükler Ülkesi Amerika’nın Özgür Olmadığının Kanıtları « İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Dünya’nın Birçok Ülkesinde Geçerli Meslekler

Bill Gates’in 7 Kehaneti

Dünya’da Iphone X Fiyatları

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Özgürlükler Ülkesi Amerika’nın Özgür Olmadığının Kanıtları

Hertelden 9 Mayıs 2016

Amerika özgürlükler ülkesi Amerika hakkında biraz ilginç bilgiler verelim istedik Amerika’çok değişik kanunların olduğu hatta akla mantığa sığmayan kanunların olduğunu biliyormuydunuz? Amerika’da çok farklı kuralların ve kanunların olduğu bir sistem mevcut bir yerde bir olay suç teşkil ederken diğer yerde aynı durum suç sayılmayabiliyor işte sizler için farklı bir konuyu ele aldık Amerika’da neler oluyor ? bir bakalım istedik .

Suçlu Hakları

Michigan’da evinize hırsız girdiyse sakın hırsıza karşı koymayın çünkü zarar vermeniz halinde hırsız size dava açabiliyor ne güzel kanun değil mi?

thief

Tavukların Karşıdan Karşıya Geçmesi

Quitman Georgia da tavukların karşıdan karşıya geçmesi suç oluyormuş Bu Amerikalılar sıyımış durumdalar

Rwanda 2007

Rwanda 2007

Yangın

Florida’da eviniz mi var ? eviniz mi yandı o zaman yapılacak tek birşey var biran önce gerekli yerleri aramak ama komşunuzada haber vermek değil mi? sakın komşunuza haber vermeyin çünkü bu bir suç

A large Spanish style estate home burns, ignited by a wind driven brush fire dubbed the "Tea Fire" in Montecito, Calif. on Thursday, Nov. 13, 2008. (AP Photo/Dan Steinberg)

A large Spanish style estate home burns, ignited by a wind driven brush fire dubbed the “Tea Fire” in Montecito, Calif. on Thursday, Nov. 13, 2008. (AP Photo/Dan Steinberg)

Göz Yaşartıcı Bomba

Washington’da 18 yaşını doldurmadan göz yaşartıcı bomba atmak istiyorsanız mutlaka ebeveynlerinizden izin almanız gerekmektedir.Saçmalığa bak!

gaz maskesi

Yangın Muslukları

Pensilvanya eyaletin’de yangın çıkmadan 1 saat önce yangın muslukları kontrol edilmeliymiş biz gerçekten yazarken bile ne olduğunu anlayamadık bu kanunu düzenlerken acaba nasıl bir madde içmişler

yangın vana

Amerika macera dolu Amerika sizin de bildiğiniz güzel kanunlar var ise ilginç bilgiler olarak bizimle yorumlarda paylaşmanız dileğiyle.

 

 

 

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.