Onu Etkilemenin Astrolojik Yöntemleri « İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Dünya’nın Birçok Ülkesinde Geçerli Meslekler

Bill Gates’in 7 Kehaneti

Dünya’da Iphone X Fiyatları

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Onu Etkilemenin Astrolojik Yöntemleri

Hertelden 27 Kasım 2014

Onu Etkilemenin Astrolojik Yöntemleri

Birinden hoşlanıyorsunuz ama içinizi bir türlü dökemiyor musunuz?

İçinizi dökmeden önce astrolojik uyumunu değerlendir kararını ona göre vermek için yazımızın devamını okuyun…

Koç burcu: Koç burçları genelde dinamik ve atletiktir,istediği her şeye sahip olmak için dişini tırnağına takan boğaları etkilemek için romantik davranmayın ve kesinlikle romantik bir an beklemeyin. Ve koç burcuyla uzun süren bir birliktelik için onda sizi sürekli merakta bırakacak şekilde yaklaşın…

koç

Boğa burcu: Boğa burcu sadıktır ve boğaları etkilemek için yapmanız gerekenler bakımınıza özen göstermek ve zevk sahibi olmaktır. Ayrıca boğalar maddiyata da önem verirler.Kimsenin peşinden koşmazlar aksine koşanlara önem gösterirler bilginize…

sadık

İkizler burcu: sürekli değişken yapısı ile onu elde etmeniz kolay gibi görünebilir ama ikizlerin ilgi ve sevgisini kazanmak aslında çok zordur. Onda size karşı bir ilgi ve sevgi hissetmesi için yapmanız gereken ona bir anne gibi davranarak sevgili belki ötesinde bir metres ikna gücünüz iyiyse beklide bir eş olabilirsiniz.

kadife

Yengeç burcu: Yengeç burçlarını elde etmenin yolu kaleyi içten fet etmektir yani önce annesinin kalbini çalmanız gerekiyor ayrıca yengeçler çok titizlerdir ve tam bir ev kuşudur.Onu elde etmek için ise ona bir kadife gibi davranmalısınız.

kale

Aslan burcu: Cömert ve gözü kara aynı zamanda mert olan aslanlar ikna gücü kuvvetli ve rol yapmayı çok iyi bilen bir burçtur. Aslan burcu birini elde etmek için ise onu öpün,okşayın ilgi duyun ve bunu dile getirin, daima bakımlı ve gösterişli olun ve onu deliler gibi sevdiğinizi ona sakın belli etmeyin.

aslan

Başak burcu: korkak ve naif bir burçtur başak kendisini başkasıyla paylaşmak istemezler. Ama elde etmek istediğiniz kişinin burcu başaksa, sevgi gösterileri ve gösterişli hediyeler alarak kendinize bağlayabilirsiniz. Ama dikkat edin fazla mıy mıy yapısı bu sefer sizi sıkmasın.

başak

Terazi burcu: Gösteriş ve şıklığı seven terazi burcunu etkilemek için sadakatli olmanız yeterlidir. Ayrıca baskın karakteriniz varsa onu törpüleyin teraziler baskın karakterli insanları hayatlarında istemezler. Az konuşun öz konuşun onun için.

sadakat

Akrep burcu: Akrep burcu aslında tehlikelidir bazen sevecen olurken bazen sadist ve umursamaz tavırlar içine girebilir. Etkilemenin yollarlı ise, şehvetli, itaatkar, bakımlı, zevkli olmalısınız.Ayrıca kıskanç olan akreplere yaratıcı olduğunuzu ıspatlayın.

akrep

Yay burcu: İleri görüşlü ve açık fikirli olan yaylar en ilgi duyduğu bir anda sizi yüz üstü bırakabilir.Bu yüzden ona ciddi bir ilişkiye başlamak istediğinizi belli etmeyin, Şehvetli davranışlarınızı elden bırakmadan onunla ilk etap da arkadaş olmayı deneyin.

yay

Oğlak burcu: Vicdanlı ve inatçı bir burçtur,parayı sever bu yüzden bir kuruşun bile hesabını yapar, Onu elde etmek için her defasında para ve ekonomi hakkında konuşun ve tutumlu olmaya çalışın.

oğlak

Kova burcu: Kovalar aklını çok iyi kullanan bir burçtur hatta aklıyla istediği her şeyi elde etmenin zevki onu mutlu eder, yerinde durmaz sürekli özgürce gezmek ister kova burçları etkilemek için ise, sizi bir bulmaca gibi çözmesine izin vermeniz gerekir amaaa bulmacayı çözemezse sizi bir kalemde silip atmasını da bilir.

kova

Balık burcu: Romantizmin doruklarında yaşayan bir hayalperest olan balık burcunu elde etmek için hayal edemeyeceğiniz romantizmi yaşamak için start vermeniz gerekebilir. Ayrıca sevginizi belli etmeli ve iniş çıkışlı hayatına alışmalısınız…

romant

 

 

 

 

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Kaynak:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.