Nostradamus’un Bilmemiz Gereken Kehanetleri « İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Dünya’nın Birçok Ülkesinde Geçerli Meslekler

Bill Gates’in 7 Kehaneti

Dünya’da Iphone X Fiyatları

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Nostradamus’un Bilmemiz Gereken Kehanetleri

Hertelden 23 Ekim 2014

Nostradamus’un Bilmemiz Gereken Kehanetleri

 

Nostradamus 14 aralık 1503 tarihinde Renee ve Jaques de Nostradame’in 9 çocuğundan biri olarak St. Remy’de dünyaya geldi. Hayatı boyunca iki evlilik yaptı. İlk yaptığı evliliğinden 2 çocuğu dünyaya geldi ve o dönemde yazdıkları ve söyledikleriyle büyük üne sahip olan Nostradamus eşini ve çocuklarını veba salgını yüzünden kaybetti. Bunun üzerine halk Nostradamus’un söylediklerine ve yazdıklarına inanmamaya başladı. Yalnız halk buna inanmamaya başlamış olsa da Nostradamus’un kehanetleri bir bir çıkıyordu. Nostradamus ikinci evliliğini ise salgın için geldiği  Aix şehrinde yaptı bu evliliğinde 6 çocuğu oldu. Nostradamus her insan gibi değildi geceleri araştırmak için astroloji takvimine bakar ve bu doğrultuda gezegenlerin hareketlerini izler ve gelecekten haberler verirdi.Bunların dışında çaresiz bir çok hastalık için ilaç isimleri söyler ve hastalıkları iyileştirirdi. Hala kehanetleri ile yola çıkılıyor ve söyledikler şuan bile doğruluğunu ve yaşanmışlığını koruyor. Günümüzün en popüler filozofu olan Nostradamus 1566’da hayata gözlerini yumdu ve vasiyeti üzerine dik olarak gömüldü. İkinci eşiyle yaşamış olduğu ev şuanda Nostradamus müzesi olarak biliniyor.

Nostradamus kehanetlerine bakarak dünyada olan bitenlerle bağ kurmak için ise bir filozof olmak gerekmez diye düşünüyorum…

nostra3

İşte Nostradamus’un Kehanetleri;

 

 • Mehdi 2016 ile 2020 arasında Asya’da çıkacak. Nostradamus, Ortadoğu kökenli bir Mehdi’nin Asya’da belireceğini ve onun gelişiyle,
 • Dünya’nın 2016-2020 yılları arasında Altın Çağ’a gireceğini söylüyor.
 • 2000’li yıllarda, Avrupa ile İtalya arasında savaş; Chiren’in birliklerin başına gelmesi ve Avrupa Ordusu’nun savaşı kazanması.
 • 2020 Yılında, atomik bir saldırı sonucunda Roma’da taş üzerinde taş kalmaması.
 • 2025’e kadar Dünya’nın ekseni değişecek. New York’lu şifre çözücü Peter Lorie, ‘gelecek mühendisi’ olarak tanımladığı Nostradamus’un dörtlüklerinden hareketle 2025 yılına kadar sadece depremlerden değil dünyanın ekseninin değişimine neden olacak sismik aktivitelerden bahsediyor.
 • 2050 Yılında, iki Almanya’nın birleşmesi ve Yerküre üzerinde 57 yıl süreyle barışın hakim olması. Ayrıca, Nostradamus’un büyük bir kahin olarak tanınıp herkesçe kabul edilmesi.
 • 2076 Yılında, bir ihtimal, Avrupa ile Asya / Afrika ülkeleri arasındaki 4. Dünya Savaşı’nın çıkması. Savaşın 25 yıl sürmesi ve bitiminde yarı yarıya çöle dönmüş bir dünya bırakması.
 • 2106 Yılında, 4. Dünya Savaşı’nın sona ermesi ve 1000 yıllık barış döneminin başlaması. Bugün için düşünülmesi bile zor olan olağanüstü buluş ve gelişmelerin ortaya çıkması ve Yüksek bir yaşam düzeyi.
 • 3750 Yılında, yeni bir savaş ve o güne değin yaşanmamış ölçüde bir korku dalgası
 • 3797 Yılında, son günün gelip çatması ve yeryüzü ile gökyüzünün yepyeni bir çevreye bürünmesi. İnsanoğlunun ölümsüzlüğe erişmesi. Her türlü kötülüğün, bir daha geri gelmemek üzere saf dışı edilmesi ve ölümün ölümsüzlüğe dönüşmesi.
 • 400 yıldan sonra ilk kez bir süpernova çıplak gözle görülecek ve Papa değişecek.
 • Kuzey İtalya, Londra ve İngiltere’nin önemli bir bölümü dev depremlerle sarsılacak hatta Britanya Adası’nın bir bölümü denize batacak
 • Çok ünlü bir Rock şarkıcısı bir uçak kazasında yaşamını yitirecek. Los Angeles, San Francisco veya Seattle’de büyük bir deprem ya da patlama olacak.

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Kaynak:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.