Kuş Karaktere Takılmayacağını Belirtti « İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Dünya’nın Birçok Ülkesinde Geçerli Meslekler

Bill Gates’in 7 Kehaneti

Dünya’da Iphone X Fiyatları

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Kuş Karaktere Takılmayacağını Belirtti

İnternet, Teknoloji 25 Mayıs 2016

Twitter kullanıcıları ile ilgili radikal kararlar almaya devam ediyor Twitter 140 karakter sınırını kaldıracak.Twitter mikroblog mantığını dünya’ya yayan bir şirket kullanıcı deneyimlerine göre geliştirmelerini hızlı bir şekilde yapmaya çalışıyor son güncelleme ile birlikte twitterda neler değişecek bir bakalım .

twitter-karakter-sorunu

Twitter 140 Karakter Sınırını Kaldırıyor

Twitter 140 karakter sınırını kaldırmayı planlıyordu ve daha önce birkaç mecradan aldığımız haberler bu yöndeydi sonunda Twitter resmi sayfasından açıklama yaparak yakın bir zamanda 140 karakter sınırında değişiklikler yapacağını duyurdu peki nedir bu değişiklikler.

twitter-140-karakter

Twitter 140 Karakter Sınırı Değişikliği

@Kullanıcıadı ile bir şey paylaştığınızda retweet ettiğinizde ya da alıntı yaptığınızdan karakter sayınızdan düşme durumu söz konusu oluyordu yapılan güncelleme ile bu sorun ortadan kalkmış olacak.

Twitter’da son zamanlarda video ve fotoğraf yüklemeleri oldukça fazlalaştı ve bunun içinde karakter sınırından dolayı kullanıcılar sorun yaşıyordu artık fotoğraf ve videolarınız karakter sınırına girmeyecek.

Twitter daha önceden kendi yazdığınız tweetleri tekrardan sizin retweet etmenize izin vermiyordu yeni güncelleme ile birlikte bu durumdan kurtulacağız kendi tweetlerimizi artık retweet ve alıntı yapabileceğiniz .

Twitter tarafından açıklanan kesin bir tarih yok ama yapılan değişiklik kullanıcılar tarafında mutluluk yaratacak gibi görünüyor şimdiden hayırlı olsun tüm tweet atan kuş severlere.

 

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.