iPhone İçin Akıllı Telefon Rehberi Uygulaması : Humin « İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Dünya’nın Birçok Ülkesinde Geçerli Meslekler

Bill Gates’in 7 Kehaneti

Dünya’da Iphone X Fiyatları

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

iPhone İçin Akıllı Telefon Rehberi Uygulaması : Humin

Teknoloji 18 Ağustos 2014

iPhone İçin Akıllı Telefon Rehberi Uygulaması : Humin

Merhaba arkadaşlar gün geçmiyor ki iphone için yeni uygulamalar çıkmasın işte onalrda yine bir tanesi işinize çok yarayacak bir uygulama inceliyoruz.

 

iPhone için geliştirilen mobil uygulama Humin, akıllı telefonlarımızın en temel özelliği olan arama yapma ve telefon rehberi gibi klasik özellikleri daha da ileriye taşıyor.

Size iPhone’unuz içerisinde akıllı bir telefon rehberi özelliği sunan Humin ile kişi listenizdeki herkesi hatırlamanız için özelleştirilebilir bir telefon rehberini size tanımlıyor. Numarasını yeni aldığınız insanları, bugüne kadar rehberinizdeki kişilerin telefon numaralarını Humin aracılığıyla özelleştirebiliyorsunuz. Aslında özetlemek gerekirse Humin, alfabetik sıradaki kişi listenizi çok daha sosyal bir hale getiriyor.

Ocak ayında beta yayınına başlayan Humin, toplamda 20 bin kişinin katıldığı beta süresinin ardından, AppStore’daki yerini aldı ve şu anda indirilebilir durumda. Humin CEO’su ve kurucu ortağı Ankur Jain’e göre beta sürümüne pek çok etki alanı sahibi kullanıcıdan, lise öğrencilerine kadar değişik profildeki insanlar katıldı.

Henüz Android versiyonu bulunmayan Humin uygulamasının Android için de beta test aşamasının kısa zamanda başlayacağını belirtelim. Humin’in iOS versiyonunu buradan indirebilir, hemen aşağıdan ise Humin’in bazı özelliklerinin nasıl kullanım alanları olabileceğini gösteren tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Kaynak:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.