Iphone 7 nin Yeni Görüntüsü Nasıl ? « İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Dünya’nın Birçok Ülkesinde Geçerli Meslekler

Bill Gates’in 7 Kehaneti

Dünya’da Iphone X Fiyatları

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Iphone 7 nin Yeni Görüntüsü Nasıl ?

Teknoloji 1 Mart 2016

Dünya’nın en çok satan markası Apple şimdi de daha iphone 6s ve iphone 6s plus seçeneklerinden satış  rekorları kırarken iphone 7 görüntüleri hakkında söylentiler başladı!

Iphone 7 nin Yeni Görüntüsü Nasıl ?

Hakkında sıkça konuşulan Apple Mart Etkinliği yaklaşırken daha aktif bir Apple dedikodusu yeni haberlerle çalkalanmaya başladı.

9to5Mac‘in ve Macotakara ‘nın son iki haberi iPhone 7’nin (olası) yeni şekil unsurunu açıklığa kavuşturdu ve 9.7 – inçlik iPad Pro’ya yeni, gelişmiş bir kameranın (muhtemelen) geleceğini duyurdu.

Mart yerine Eylül’de görücüye çıkması beklenen iPhone 7, iPhone 6S’ten tamamen 1mm daha ince olacak ki bu da bizi çok ince bir farkla 6.1 mm’ye getiriyor. Ayrıca daha ince bir Lightning kablo girişine de sahip olabilir. Buraya dikkat! Çünkü farklı bir tasarımdan söz etmiyoruz, kasada sadece daha küçük bir kesimden bahsediyoruz.

iphone

iPhone 7’nin sahip olmayacağı şeyler arasında 3.5mm‘lik kulaklık girişi de yer alıyor. Bu kulaklık sahipleri için acı verici bir eksiklik fakat Apple eğer telefonları hali hazırdaki versiyondan daha ciddi bir biçimde ince yapacaksa, gereli bir değişiklik. Yeni cihaz ayrıca tamamen suya dayanıklı olmayacak yine de biraz yağmura dayanıklı olmalı!

maxresdefault

Son olarak iPhone 7 stereo hoparlöre sahip olabilir, bundan önceki iPhonelarda yer alan mono hoparlör dünyasından ihtiyaç duyulan bir geliştirme.9-7 inçlik iPad Pro’nun ise 4 inçlik iPhone SE’nin yanı sıra Mart’ta tanıtılması bekleniyor. Ve 9to5Mac‘in kaynaklarına göre 12 megapiksellik kamerayla gelebilir. Bu ürünü en azından fotoğraf alanında arka kamerası sadece 8 megapiksel olan 12.9 inçlik iPad Pro’dan biraz daha güçlü kılabilir.

9-7 inçlik iPad Pro’nun, A9X işlemci, dörtlü hoparlörler ve Apple Pencil desteği dahil diğer özelliklerinin daha geniş olan versiyon ile aynı olması bekleniyor.

Mart etkinliğinde ayrıca yeni bileklikleri ve yazılım geliştirmeleri ile yeni Apple Watch modellerini görebiliriz.

 

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Etiketler:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.