Hangi Burç Ne Kadar Şanslı! « İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Dünya’nın Birçok Ülkesinde Geçerli Meslekler

Bill Gates’in 7 Kehaneti

Dünya’da Iphone X Fiyatları

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Hangi Burç Ne Kadar Şanslı!

Hertelden 17 Haziran 2014

burç2

Sizin Şansınız Nedir ?

Merhaba arkadaşlar;

Siz inanır mısınız bilmem ama ben burçların insanlar üzerinde ki olumlu ve olumsuz etkilerine inanırım, Dolunayı geri gitmesi, geri gitmesi gibi çeşitli doğa olaylarının burçlar üzerinde bir takım etkileri olduğunu yaşamış bir kişiyim. İnanmayanlar için deneyin lütfen sizde fark edeceksiniz.

Ve ben bu yoldan çıkarak şansın hangi burçlarda ne gibi etki gösterdiğini inceledim ve sizlerle paylaştım. Sizde fikirlerinizi paylaşın lütfen!

 

Koç;
Koç burçları çalışmayı seven hırslı ve akılcı bir burç olduğu için aslında şansı kendilerine çekerler, hırslarından dolayı başarıyı elde ettikleri için şansıda elde eden burçtur.
Boğa;
Ailelerini seçerek dünyaya gelmiş bir burç denilebilir, genç ve açık fikirli ailelere sahip olan boğa burçları şanslı doğarak hayatı şansla yaşamaya start vermiştir.
İkizler;
İkizler burcu cüzdanına parayı doldurabilen en şanslı burçtur, olmadık yerde olmadık şansı yakalayarak parasız kalmazlar ama bu paraları zevkle yemeyi de severler.
Yengeç;
Yengeç burçları hiç kimsenin sahip olamadığı arkadaşlara sahip olurlar bu yönden şanslıdırlar, başları sıkışsa en az 5 arkadaşı imdadına yetişir.
Aslan;
Aslan burçları olması gerekiyordu oldu görüşüne inanıp şansın var olduğuna inanmasalar da aslında işten, aşka her alanda şanslı burçlardır.
Başak;
Başak burçları en talihsiz burçlardır. Ve şans onların kapısına asla uğramaz. Başak burçları bir iş yapacak olsunlar iş bozulur, bir yere gidecek olsunlar başlarına yine bir şey gelir ve gitmek istedikleri yere gidemezler bu yüzden genelde nefeslerini burunlarından alırlar.
Terazi;
Terazi burçları şansı çeken bir burçtur, çünkü hiç kimsenin çalışamayacağı işlerde çalışırlar ve kendilerine olmayacak kişileri aşık ederler ve bu aşkta uzun sürer.
Akrep;
Akrep burçları uzun süreli aşk bulduklarına inandıklarında uzatmazlar, olmayacak aşklara da oldu gözüyle bakmaz kestirip atarlar, Kavgacı bilinseler de aslında ruhunda yapıcı karakter gizlidir.
Yay;
Yay burcu istediği her şeyi bir büyü yapar gibi olmasını sağlar, sanki o anda Allahın istek kapısı hep açıktır. Bu yüzden şanslı bir burçtur.
Oğlak;
Oğlak burçları da şanslı burçlardandır, Zeki oldukları için her şeyi olması gerektiği gibi yapar yapmayan kişilere de sinirlenir.
Kova;
Kova burçları aşk konusunda şanslıdırlar.gerçek aşkı bulduklarını düşündüklerinde o aşkı asla bırakmazlar ve buda her iki taraf için güzel bir aşk alışverişi olur.
Balık;
Balık burçları çevre konusunda şanslıdırlar, karışmayan, söylenmeyen, ayıplanmayan rahat bir çevreleri olur ve bu çevrede hissetiği rahatlık onu o çevreden ayırmaz.

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Kaynak:
Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. hande2014 23 Ağustos 2014

    çok beğendim bu siteyi 😀