Haftalık Burç Yorumunuz (11-17 haftası) « İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Dünya’nın Birçok Ülkesinde Geçerli Meslekler

Bill Gates’in 7 Kehaneti

Dünya’da Iphone X Fiyatları

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Haftalık Burç Yorumunuz (11-17 haftası)

Hertelden 11 Ağustos 2014

Haftalık burç yorumları eminiz ki hemen hemen herkesin sabah işe gidip bilgisayarını açıp internetten baktığı ilk haber, Bizlerde seçkin burç yorumcularının yorumlarını harmanlayarak size haftayı değerlendirmeniz için burç yorumlarınızı hazırladık umarız yeni hafta sizler için şanslı, kazançlı ve tabi ki sağlıkla geçer…

koçKoç Burcu (11-17 haftalık yorum)

Gökyüzü size ilettiği mesaj istediğinizi yapın sevdiğinizle güzel vakit geçirin ve ona söylemek istediklerinizi söyleyin, sevdiğinizle aranıza başkalarının girmesine izin vermeyin iş yaşamınızda risklerden uzak durun ve sağlığınıza dikkat edin bedeninizi fazla yormayın.

boğaBoğa Burcu (11-17 haftalık yorum)

Boğa burçları yaşamış olduğu zorlukların mükafatını hem maddi hem manevi yönden görecek, iş yaşamında başarıya kavuşacak ve partneriyle uyumlu bir o kadar tutkulu bir hafta sürecek.

ikizİkizler Burcu (11-17 haftalık yorum)

Eskiyi bir kenara bırakıp günü yaşamalı ve kendinizi geçmişle değerlendirmemelisiniz, girişimci keskin zekanızı kullanarak eskisinden daha iyi olmak için çalışın, eski dönemde beraber olduğunuz özel bir arkadaşınız şimdiki ilişkinize zarar vermeye çalışabilir, dikkatli ve temkinli olun.

yengeçYengeç Burcu (11-17 haftalık yorum)

İş yaşamınızda fikir ayrılıkları yaşayabilir ve bu yüzden sonda söyleyeceğiniz lafı başta söyleyerek zarar görebilirsiniz. Dikkat! Partneriniz ile aşk yaşamınız güzel gidiyor, geçmişten aldığınız derslerden kendinize pay çıkartın ve mantıklı davranın.

asslanAslan Burcu (11-17 haftalık yorum)

Şans ve farkındalığınızı ortaya koyacağınız bir haftadasınız başarılarınız dilden dile konuşulabilir ve geçmişte iş hayatınızda yaşadığınız olumsuzluklar son bulabilir, ailevi konularda sıkıntı yaşayabilirsiniz temkinli olun ve kırıcı olmamaya özen gösterin, bu arada partneriniz için kimin nedediğine kulak asıp kıskançlık krizleri yaratmayın.

başakBaşak Burcu (11-17 haftalık yorum)

Hayal kırıklıklarını bir kenara bırak bu hafta yaşam alanında bir takım olumlu değişiklikler olabilir ve bu nedenden dolayı taşınma planları yapabilirsin.

teraziTerazi Burcu (11-17 haftalık yorum)

Bu hafta hem iş hem aşk tarafında şansı yakalayabilirsiniz. Evlilik hazırlıkları yapabilir yada yeni bir eve taşınmak için hazırlık yapabilirsin iş hayatında maaşın artabilir veya terfi edebilirsin.

akrepAkrep Burcu (11-17 haftalık yorum)

Kalbinin sesini dinleyerek hareket etmelisin, yönetici gezegenin burcunda olmasından dolayı insanları kolayca ikna edebilir ve istediğini yaptırabilirsin, geçmişte yaşadığın kalp kırılmalarını kenara bırak ve aşkı yaşa.

yayYay Burcu (11-17 haftalık yorum)

Çalışma hayatınızda devam eden yorucu iş temposu ve hakkınızı alamama sorunu ortadan kalkacak maaşınıza zam yada işinizin yükünde hafifleme olabilir, aşk hayatında sorunlu yaylar bu hafta karşılaşacağı bir dostunun tavsiyelerine uyarak hareket etsinler, ayrıca ailede yaşanan olumlu bir olay sizi mutlu edecek.

oğlakOğlak Burcu (11-17 haftalık yorum)

Son üç yılda yaşadığınız tüm zorlukları unutun ve hayatınıza bembeyaz bir sayfa açın yanınıza da sizi gerçekten seven ve değer veren insanları alın, partneriniz ile maddi manevi her şeyi yaşıypr ve deneyimlerinizi birleştiriyorsunuz, bekar oğlaklar ise sevdiğinize sahip çıkın.

kovaaaaaaaaaaKova Burcu (11-17 haftalık yorum)

Haftanın ilk 3 günü yaşanan olumsuzluklara karşı isyankar olmayın bildiklerinizi bilmeyenlere anlatarak ve öğreterek iş yükünü hafifletmiş olursunuz. Size değer veren insanlara kötümser olmayın en kötü anınızda onları bulamayabilirsiniz.

balıkBalık Burcu (11-17 haftalık yorum)

Tereddütlü davranmaktan bu hafta vazgeçin ne istediğinize karar verin ve bu doğrultuda tereddütsüz ilerleyin kimse size kral koltuğunu kendi isteği ile vermeyecektir.özel yaşamınızda ise kar ortağı güden partneriniz ile olması gereken bir ilişki üzerine konuşun ve konuşma yönüne göre kararınızı verin.

 

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Kaynak:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.