Haftalık Burç Yorumunuz ( 1-7 Eylül Haftası) « İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Dünya’nın Birçok Ülkesinde Geçerli Meslekler

Bill Gates’in 7 Kehaneti

Dünya’da Iphone X Fiyatları

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Haftalık Burç Yorumunuz ( 1-7 Eylül Haftası)

Hertelden 1 Eylül 2014

 

Koç burcu: Bu hafta sorumluluklarının farkında olmalı ve tepkisel davranışlardan kaçınmalısınız. Ve İlişkilerinizde radikal kararlar alma düşüncesindesiniz yine öfkeyle karar vermeden düşünerek karar vermeniz gereken bir haftadasınız.

Boğa burcu: Bu hafta boğalar iç sesine göre hareket ederek yenilikçi bir haftaya giriyor. Ve Bu hafta çeşitli sanatsal uğraşlar ve metidasyon uğraşları ile ilgilenebilirsiniz bu size insan ilişkilerinizde pozitif bir güç sağlayacak

İkizler burcu: kendiniz olun ve sorumluluk almaktan çekinmeyin işinizi dikkate alın çünkü bu size işinizde istediğinizi yapma gücü sağlayacaktır. Hedefinize odaklanın ve karşınızdaki insana zorla istediğinizi yağmaya çalışmayın.

Yengeç burcu: iç dünyanızın zenginliğini dışınıza yansıtın bu hafta edebiyat ve müzik alanında ilgili olacaksınız. Size yakın olan insanlarla konuşun ve zihninizi boşaltın. Özel yaşamınızda yaşayacağınız duygusal yakınlaşma size daha da keyif verecektir.

Aslan burcu: Dengeli ve tutkulu bir haftaya giriyorsunuz eşinizi yada ortağınızı değiştirme iç güdüsü içine girebilir insanları değiştirme arzusuna kapılabilirsiniz bu ters etki yaratabilir dikkatli olun! Çünkü insanları değiştirmek çok zordur.

Başak burcu: seveceğinizi ve değer vereceğiniz tutkularınızı ortaya koyabileceğiniz bir haftadasınız. Yaratıcılığınıza da yansıyan bu tavrınızı müzik ve tiyatro dalında da kullanabilirsiniz. Ama aşırı savurganlığı elden bırakmıyorsunuz dikkatli olun!

Terazi burcu: Bu hafta alınganlığınız üzerinizde ve bu size kendinizi kötü hissetmenizi sağlayacak aynı zamanda anlaşılmayacağını düşüneceksiniz. Sevdiğiniz insanlara ve ailenize karşı aşırı korumacı tavrınızı artık bir kenara koyun ve yediklerinize dikkat edin zehirlenme vakası ile hastaneye kaldırılabilirsiniz.

Akrep burcu: Yaşamı sevin ve ruhunuzu yormayın hayatı akışına bırakın çünkü insanlar tarafından tanınmakta zorlanıyor ve insanların sizden çekinmesini sağlıyorsunuz. Rüyalar görüyorsunuz ve bu rüyalarınız size yaşamınız ile ilgili ip uçları veriyor rüyalarınızı bir kenara mutlaka not edin.

Yay burcu: bu hafta sürprizlerle dolu bir haftaya giriyorsunuz ama bazı sürprizler hoşunuza gitmeyebilir ama bunu tepkisel olarak algılamayın gelişiminiz için size faydalı olacağını düşünün ayrıca sabırsız davranışlarınızı bu hafta bırakın aksi halde bazı kazalara neden olabilirsiniz.

Oğlak burcu: sevginizi haykırın çünkü sevdiğiniz insanlara olan sevginizi dile getirdiğiniz zaman her şey istediğiniz gibi olacak amaaa iş hayatınıza dikkat yaptıklarınız işyerinde bazı kişiler tarafından kabul görmeyebilir. Bu yüzden uygulamalı olarak işinizi yapın.

Kova burcu: her şeyi akışına bırakın bu hafta egonuzu özellikle gün yüzüne çıkartmayın. Bu hafta tabiat ile baş başa kalabilirsiniz tadını çıkartmaya bakın.

Balık burcu: duygularınız adeta önceden organize edilmiş ve programlanmış gibi bu herkese nasip olmayacağı için meditasyona açık olun hayatı önemseyin ve sevin sizin gördüğünüz kadar kötü bir yaşam yok dışarıda gelecekte daha güzel günler sizi bekliyor.

 

 

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Etiketler: ,
Kaynak:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.