Güneş Gözlükleri Nasıl Temizlenmeli ? « İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Dünya’nın Birçok Ülkesinde Geçerli Meslekler

Bill Gates’in 7 Kehaneti

Dünya’da Iphone X Fiyatları

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Güneş Gözlükleri Nasıl Temizlenmeli ?

Pratik Bilgiler 30 Mart 2016

Yaz geliyor artık güneş gözlüğü sezonu açılıyor herkesin hemen hemen bir güneş gözlüğü olduğunu düşünürsek güneş gözlüğü temizliği çok önemli bir durumda demektir.

Güneş Gözlüğü Temizleme Teknikleri

Güneşten korunma’nın en güzel yolların’dan birisi de güneş gözlüğü takmaktır sizde güneş gözlüğü çok kullanıyorsanız güneş gözlüğü temizliği sorununuz oluyordur evet bilinenler nelerdir dersek bilinenler gözlüğünüz kirlendiğinde ağzımız ile buhar yapıp camlara ardından da kıyafetimiz ya da bir bez ile silmektir.Güneş gözlüklerini buhar yöntemi ile silmek son derece camlara zararlı bir yöntemdir.Pratik bilgiler sayesinde sizlerde güneş gözlüklerinizin temiz kalmasını sağlayabilirsiniz.

İlk yöntemimiz gözlüklerimizin camlarını sabun ile temizleyip sonrasında ılık su altında yıkamak ve ardından da güzel bir fiber bez ile kurulama işlemini yapmaktır.

İkinci yöntem ise bir kaba bulaşık deterjanı koyup gözlüğü 2 dakika kadar kabın içinde bekletmek daha sonrasında yine fiber bir bez ile silindiğinde size çok net bir gözlük camı görüntüsü verecektir.Gözlüklerinizin temiz olması görme açısından da sizlere yardımcı olacaktır.

gunesgozlugutemizligi

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. incelerim 1 Mayıs 2016

    güneş gözlüğü temizleme işlemi hep kıyafete silerdik baya değişikmiş