Gelecekte Herkesin Kullanacağı Servet Değerinde İcatlar! « İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Dünya’nın Birçok Ülkesinde Geçerli Meslekler

Bill Gates’in 7 Kehaneti

Dünya’da Iphone X Fiyatları

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Gelecekte Herkesin Kullanacağı Servet Değerinde İcatlar!

Teknoloji 1 Ekim 2014

Teknoloji deyince aklınıza ne geliyor?

– Hız, kolaylık, elektronik, bilişim…

Ve Bilim İnsanları gelecekte herkesin kullanacağı öyle teknolojileri hayata geçirdi ki hepsi servet değerinde işte Bilim İnsanlarının servet değerinde buluşları;

Evinizde bulunan odaları aydınlatmak için kullandığımız ışıkları odanın içindeyken düğmeye basarak aydınlatmak son olacak. Çünkü bilim insanları öyle bir teknoloji icat ettiler ki küçük bir devre ile istediğin odanın aydınlatmasını istediğin yerden istediğin aydınlıkta aydınlatabileceksin.

aydınlat

Duvara monte edilmiş paneller ile sağır odalara istediğiniz zaman sahip olarak ses yalıtımını istediğiniz şekilde düzenleyebileceksiniz.

sağır

Bir kibrit yada çakmak sizi yarı yolda bırakabilir ama bilim insanları tarafından icat edilen sonsuz ateş adını alan bu cihaz ile  asla ve asla ateşsiz kalmayacaksınız.

ateş

En çok sevindiğim buluşlardan biri. Bu buluş sayesinde artık scan yapmak ve print almak için farklı cihazlara ihtiyaç olmayacak tek bir monitör sayesinde yapabileceksiniz.

mon

Taze bir şarap içmek yerine yıllanmış bir şarap içmek daha tat vericidir. İşte icat edilen bu makine sayesinde şarabınızın içindeki maddeler taze kalacak şekilde yıllanmasını sağlıyor.

içki

Evinizin mutfağında bir köşede hayatını sürdüren bulaşık makineleri ileri ki zamanlarda tarihe karışacak çünkü gelecekte şarjlı ve her yere götürebileceğiniz bulaşık makinelerine herkes sahip olacak.

bulasık

 

 

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Kaynak:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.