Galaxy Note 5 Nougat Güncellemesinin Telefonunuza Getirileri « İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Dünya’nın Birçok Ülkesinde Geçerli Meslekler

Bill Gates’in 7 Kehaneti

Dünya’da Iphone X Fiyatları

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Galaxy Note 5 Nougat Güncellemesinin Telefonunuza Getirileri

Teknoloji 10 Nisan 2017

Galaxy Note 5 Nougat Güncellemesinin Telefonunuza Getirileri

   Samsung Galaxy Note 5 Nougat güncellemesini ülkemizde dağıtmaya başladı ve pek çok kişi güncelleme ile nelerin değişeceğini merak etmeye başladı. Güncelleme için cihazınızda 1.3 GB dosya boyutunda alan bulunması gerekiyor. Bu yüzden belki de cihazınızda yeni alan oluşturmanız gerekmektedir. Yeni güncelleme ile telefonunuza gelecek özelliklerden bazıları ie şu şekilde sıralanmaktadır:

Ara yüz Değişiyor

Yapılan Galaxy Note 5 Nougat güncellemesi ile telefonun ara yüzü bir hayli değişik bir hale geliyor. Bu güncelleme Note 5 için farklı bir ara yüz oluşturuyor

galaxy-note-5-icin-a-7880fcc773e820652c0b

Sade Bir Ayarlar Menüsü

Yeni güncelleme ile Galaxy Note 5 Nougatayarlar menüsü çok daha sade bir hal alıyor. Bildirim menüleri de güncelleme sonrasında sade yapıda bulunuyor.

Ekran Çözünürlüğü Ayarlama

Güncelleme sonrasında ekran çözünürlüğünü Galaxy Note 5 Nougat kullanıcıları bireysel olarak ayarlayabilecek.

Nasıl Yükleme Yapılacak?

Cihaz üzerinde bulunana ayarlar bölümünden yazılım güncelleştirmeleri alanından Galaxy Note 5 Nougat’ın yeni güncellemesi yapılacak. Öncelikle güncelleştirme için wi-fi yoluyla görünen güncelleştirmeyi cihazınıza indirmeniz gerekmektedir. Sonrasında güncelleştirme zaten telefonunuza otomatik şekilde yüklenecektir. Galaxy Note 5 Nougat güncellemesi OTA yoluyla dğıtılıyor. Güncelleştirmeden sonra Galaxy Note 5 Nougat telefonlarda pek çok farklı alanlarda değişimler yaşanacak. Yapılan değişiklikler kullanıcıları ne yönde ve ne şekilde etkileyecek herkes tarafından fazlasıyla merak edilen konular arasında yer alıyor.

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.