Fifa 16 Detayları Belli Oldu « İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Dünya’nın Birçok Ülkesinde Geçerli Meslekler

Bill Gates’in 7 Kehaneti

Dünya’da Iphone X Fiyatları

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Fifa 16 Detayları Belli Oldu

Teknoloji 29 Mayıs 2015

Fifa 16 Detayları Belli Oldu

Fifa 15 serisi ile süper bir atak yaparak adeta tüm Pes severleri kendine bağladı.Yıllardır Pes serilerini oynayan birisi olarak Fifa’nın son yıllarda gerek görsel gerekse de oynanış açısından daha iyi olduğunu söylememiz gerekir.Fifa 16 da harika bir lansman yapan EA SPORTS bu oyun ile birlikte kadın futbolunu öne çıaracağa benziyor zaten yaptığı bu son hareket birçok kişinin beğenisi kazanmış ve sosyal medya da paylaşılmaya başlanmış durumda bir de bakarsınız bir gün kız arkadaşınız ile kadın Milli takımları ile Fifa 16 da maç oynamaya başlarsınız.

fifa

Fifa 16 gerçekten  Fifa 15 ten çok çok daha iyi grafiklere sahip olacağına kesin gözüyle bakılıyor.FİFA 16’da yüz tarama, jest mimikler, özel hareketler gibi erkeklerde kullanılan tüm teknolojileri kadınlar için de seferber edilmiş. Çoğumuz aşina olmasak da milli takımlarda ilk 11 içinde yer alan tüm kadın futbolcular, Messi ve Ronaldo gerçekliğinde karşımızda olacak.

İşte sizlere ilk video

Oyunla ilgili kadınlar dışında henüz başka bilgi paylaşılmış değilmiş. Resmi sitede yer alan sayaca bakarsak, oynanış videosu da dahil FIFA 16’ya dair tüm detaylar 16 Haziran’da E3’te açığa çıkacak. Oyun tüm platformlara ise 25 Eylül’de gelecek.

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Etiketler: ,
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.