Eylül Ayının En İyi 5 Şarkısı « İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Dünya’nın Birçok Ülkesinde Geçerli Meslekler

Bill Gates’in 7 Kehaneti

Dünya’da Iphone X Fiyatları

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Eylül Ayının En İyi 5 Şarkısı

Videolar 6 Ekim 2014

Eylül Ayının En İyi 5 Şarkısı

Nico & Vinz – Am I Wrong
Am I Wrong (Hatalı mıyım?) adlı yeni şarkı Norveçli ikili Nico ve Vinz tarafından seslendirildi. Dijital ortamda ilk kez Nisan 2013 yılında Norveç’te ikilinin o zamanki ismi Envy tarafından yayımlanan bu şarkı İskandinav ülkelerinde hit olmuştu. Uluslararası başarısını 2014 yılında Nico & Vinz olarak isim değişikliği yaptıktan sonra dünya çapında yayınladıktan sonra kazandılar. Nico Sereba bir radyo programında şarkıdaki ruhun küçük memleketlerden geldiğini ve büyük hayallerin insanların mahalle baskısı yüzünden gerçekleştirilemediğini belirtti.

 

Akcent feat Lidia Buble & DDY Nunes – Kamelia
2014 yazına girmeye hazırlandığımız bu haziran ayında radyolarda sıkça çalınmaya başlayan Akcent’in bu yeni parçası “Kamelia” listeleri alt üst edecek gibi. Başlangıcında Romanyalı güzel şarkıcı Lidia Buble‘ın sesiyle giriş yapan şarkı Akcent‘in muhteşem yorumuyla birleşmiş. Şarkıya DD Nunes da rap sözleriyle eşlik ediyor.

 

Wiggle – Jason Derulo ft. Snoop Dog
Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı Jason Derulo’nun 4ncü albümü “Talk Dirty (Edepsiz Konuş)” için 4ncü parçası “Wiggle (Kıpır Kıpır)” için klip yayımlandı. Snoop Dop ile düet yaptığı şarkının klibi Youtube’da Mayıs ayında yayımlanmıştı. Billboard Hot 100‘de 5nci sıraya kadar yükselen şarkı albümün ismine yaraşacak ölçüde oldukça edepsiz sözler içeriyor.

 

 

 

Pharrell Williams – Happy
Sözleri ve yapımcılığını Amerikalı yapımcı ve şarkıcı Pharell Williams’ın yaptığı ve yine onun tarafından Despicable 2 filminin soundtrack’ında seslendirilen Happy (Mutluluk) isimli şarkı aynı zamanda Williams’ın ikinci albümü olan G I R L ‘in de öne çıkan şarkısıdır. İlk kez 2013 Kasım ayında piyasaya sürülen şarkı Columbia Records tarafından lisans altındadır. Bir çok ülkenin müzik listelerinde 1nci sıraya yerleşme başarısını göstermiştir.

 

 

Ed Sheeran – Sing
1991 doğumlu İngiliz şarkıcı ve söz yazarı Ed Sheeran (Edward Christopher Sheeran) 2014 yılı içinde çıkardığı ikinci albümü “X” için hazırladığı ilk çıkış parçası “Sing (Söyle)” ile Billboard’da ilk sıraya yerleşti. Şarkı Pharell tarafından desteklenmiş. Güzel ritmleri yanında oldukça sert ve güçlü rap kısmı da bulunan şarkı büyük beğeni toplamaya devam ediyor.

 

 

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Kaynak:
Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. kaan 6 Ekim 2014

    süper trend yabancı pop