Evlilik Teklifleri « İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Dünya’nın Birçok Ülkesinde Geçerli Meslekler

Bill Gates’in 7 Kehaneti

Dünya’da Iphone X Fiyatları

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Evlilik Teklifleri

Hertelden 28 Eylül 2014

10 Adımda Evlilik Teklifi

Herkesin yuva kurmak hayalidir kiminle evleneceğim nasıl biri olur derken zaman su gibi akıp geçer ve işte o an gelir sevdiğinle başbaşasın ve artık evlenme teklifi etme zamanın gelmiş söz bir giriş yapman gerekir işte sizler için araştırdık mutlaka okuyun belki uygularsınız.

 

Romantik Evlilik Teklifi Sözleri 1- Bu dünyada yüzümü güldüren çok fazla insan var ama kalbimi bir tek sen güldürebiliyorsun. Benimle evlenir misin?

Romantik Evlilik Teklifi Sözleri 2-Eğer sevginin, aşkın, dostluğun ve mutluluğun ne olduğunu biliyorsam, senin sayende biliyorum. Sonsuza dek seni hiç yalnız bırakmamama izin verir misin?

evlilk_teklifi

Romantik Evlilik Teklifi Sözleri 3- Bazen bir hikaye tutuşmuş iki eldir, bu hikayenin başrolünde benimle olmak ister misin?

 images (1)

Romantik Evlilik Teklifi Sözleri 4- O kadar güzel gülüyorsun ki yağmur başlıyor. Benim de seninle gülmeme izin verir misin?

 images

Romantik Evlilik Teklifi Sözleri 5- Eğer senin bir parçan olmam gerekseydi, göz yaşların olurdum. Kalbinden gelip, gözlerinde doğmak, yanaklarında yaşamak ve dudaklarında ölmek için. Benimle bir bütün olmaya var mısın?

Romantik Evlilik Teklifi Sözleri 6-Aşk, hiç yoktan köprüler yaratandır; aşk, karanlık yüzünden ertelenmeyecek tek oyundur. Sonsuza dek bu oyuna benimle var mısın?

 benimle-evlenirmisin-evlenme-teklifi-organizasyonu-surpriz-evlilik-teklifi1-473x315

Romantik Evlilik Teklifi Sözleri 7- Eğer seni sevmek ve nefes almak arasında seçim yapmam gerekseydi, son nefesimi “seni seviyorum” demek için kullanırdım. Son nefesimi verene kadar birlikte olmak için, benimle evlenir misin?

Romantik Evlilik Teklifi Sözleri 8- Çoğu zaman uykuya dalmak istemiyorum, sana aşık olmanın gerçekliği rüyalarımdan çok daha harika. Bu rüya sonsuza dek sürsün diye, benimle sonsuz bir uykuya dalmaya ne dersin?

 Surpriz_romantik_aksam_yemegi

Romantik Evlilik Teklifi Sözleri 9- Dünya için sadece bir insan olabilirsin. Ama sen benim için tüm dünyasın.

Romantik Evlilik Teklifi Sözleri 10- Beni her gülümsetmende gökyüzüne uzanıp bir yıldız toplayabilseydim, bütün galaksi şimdi avucunun içinde olurdu.

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Kaynak:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.