En İyi 10 Brad Pitt Filmi « İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Dünya’nın Birçok Ülkesinde Geçerli Meslekler

Bill Gates’in 7 Kehaneti

Dünya’da Iphone X Fiyatları

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

En İyi 10 Brad Pitt Filmi

Videolar 25 Mart 2015

En İyi 10 Brad Pitt Filmi

Brad Pitt en az kendi kadar filmleride konuşulan ve her yeni film gösteriminide dünyanın her yerinde gişe rekorları kıran bir holloword yıldızı özellikle yakışıklı oluşu ise kadınları baştan çıkartan ve onu zirvede tutan bir özellik. Peki Brad Pitt’den bu kadar söz etmişken en iyi filmleri hangileridir hiç düşündünüz mü?

İşte Brad Pitt’in en iyi 10 filmi:

Truva

Eski Yunan’da, Truva Prensi Paris ve Sparta Kraliçesi Helena arasındaki aşk, iki kabileyi savaşa sürüklemesini konu alan bir film.

 

Yedi

7 ölümcül günahı işleyenleri kendi vahşi yöntemleriyle öldüren bir seri katil ve onun peşindeki iki polis dedektifin çabalarını konu alan bir gerilim filmi

 

Soysuzlar Çetesi

Nazi Almanyası’na kurgusal alternatif bir dünyanın kapılarını açan yıldızlar geçidini barındıran izlenmeye değer Brad Pitt filmi.

 

Joe Black

William Parrish, oldukça zengin bir medya patronudur. Çok düzenli giden aile hayatı günün birinde karmakarışık olur. Çünkü Joe Black adında bir adam çıkmış ve Parrish’in güzel kızı Suzan’a aşık olmuştur.ve olay romantik bir aşk içinde geçen çekişmeyi konu alıyor.

 

Fury

2. Dünya Savaşı’nın son günlerini konu alan filmde aksiyon sahnelerinin yanı sıra gerçeklik sizi adeta etkileyecek benim özellikle izlemeniz için tavsiye ettiğim filmlerden biridir.

 

Kazanma Sanatı

Bir zamanlar beyzbol yıldızı olma yolunda ilerleyen Billy Beane, sahadaki beklentileri karşılamakta başarısız olunca, azılı rekabete dayalı kişiliğiyle yöneticiliğe yönelmeye karar verir. Ancak Billy’nin yöneticiliğini yaptığı ve sezona hazırlanan Oakland takımı, yıldız oyuncularını büyük takımlara kaptırmıştır. Ve Filmde işte burada başlıyor.

 

Kapışma

Boks dünyasında kaçak iş çeviren Turkish adlı adam, namlı suçlu Brick Top’la hileli bir boks maçı için anlaşınca başına alodığı büyük belayı anlatıyor

Bay & Bayan Smith

Sıradan bir evlilik yaşayan John ve Jane Smith’in hayatları gün geçtikçe daha sıkıcı bir hal almaktadır. Hayatlarındaki monotonluğu bozan tek şey; birbirlerine söyledikleri yalanlardır.İki farklı örgüt adına çalışan tetikci karı kocanın birbirinden haberi yoktur taki birbirlerin öldürme görevi kendilerine verilinceye kadar.

 

Hayat Ağacı

1950’lerde geçen filmde büyüdükçe masumiyetin kaybolduğuna tanık olan çocuklar üzerinden hayatın ve yaşamın hikayesi anlatılıyor.

 

 

 

 

 

 

 

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Kaynak:
Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. Evren Karşıt 20 Ocak 2016

    Kesinlikle kabul etmiyorum. 1. Sırada Fight Clup olması gerekirken sırada bile yok.