En Çok Görülen 10 Rüya ve Anlamları « İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Dünya’nın Birçok Ülkesinde Geçerli Meslekler

Bill Gates’in 7 Kehaneti

Dünya’da Iphone X Fiyatları

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

En Çok Görülen 10 Rüya ve Anlamları

Pratik Bilgiler 5 Mayıs 2017

En Çok Görülen 10 Rüya ve Anlamları

Rüyalar, neredeyse hayatımızı şekillendirmektedir. Her ne kadar gelecekten haber verdiği düşünülse de aslında rüyalar gün içinde insanı etkileyen, hafızasına kazınmış olayların bilinç altına işlenmesi ile görülen kısa süreli mesajlardır. Bazen rüyalar hatırlanmasa da aslında her rüyanın kendine göre bir yorumu vardır.

Rüyada Öldüğünü Görmek

Rüyanın aksine uzun ömre dalalettir. Hatta güzel bir habere ve sevince de işarettir. Rüyada birinin öldüğünü görmek o kişinin ömrünün uzayacağına dalalet eder.

Rüyada Su Görmek

Genelde su görmek sadık ve iyilik sever dosta, bol kazanca, uzun sağlıklı bir hayata, şansa, açık bahta ve berekete yorulur.

Rüyada Altın Görmek

Maddi ya da manevi yönden yakınlarından destek görmek ve istenilen şeye ulaşmaya yorumlanır.

Rüyada Bebek Görmek

Bu rüya her zaman iyiye yorulur. Bebek mutluluğun, sevincin, huzurun habercisidir. Rüyada bebek görmek, şansın habercisidir.

Rüyada Ateş Görmek

Çok çeşitli yorumlansa da genel olarak korku, günah, savaşın habercisi olan ateş bazende müjdeli habere işaret eder.

Rüyada Kavga Ettiğini Görmek

Eğer rüyanızda biri dövdüğünüzü gördüyseniz o kişiye yardımda bulunacağınız anlamına gelir. Başkası tarafından darp edildiğinizi gördüyseniz de o kişinin size yardımda bulunacağına dalalettir.

Rüyada Ağladığını Görmek

Genel olarak hüzün ve kederden kurtulmaya hayırlı bir haber almaya ve o haberin sonucunda hayırlı bir iş yapılacağına işaret eder.

Rüyada Deniz Görmek

Maddi açıdan rahatlamaya, aileye bolluğa, berekete işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin gönlünde ne dilek var ise gerçekleşir.

Rüyada Koştuğunu Görmek

İş hayatında yükselmek için hırsla hatalar yapılacağına, çalıştığı kişiye dikkat etmesi gerektiğine aksi halde kötü günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada Yüzdüğünü Görmek

Yüzdüğünü gören kişi hayatta isteklerine, ideallerine ulaşacağına ve her işini kar ile bitireceğine, iş, aile ve aşk hayatında istediği sonuçlar alacağına ve bunun sonucunda mutlu olacağına dalalettir.

 

 

 

 

 

 

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.