Değersiz Ama Pahalı Eşyalar Açık Arttırma İle Bakın Ne Kadara Satılıyor! « İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Dünya’nın Birçok Ülkesinde Geçerli Meslekler

Bill Gates’in 7 Kehaneti

Dünya’da Iphone X Fiyatları

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Değersiz Ama Pahalı Eşyalar Açık Arttırma İle Bakın Ne Kadara Satılıyor!

Hertelden 14 Ekim 2014

Değersiz ama pahalı bir çok eşyalar öyle fiyatlara satılıyor ki haberimizi okuyunca dudaklarınız uçuklayacak vay be diyeceksiniz…

 

Basit bir lego dememek gerekir çünkü bilenler bilir en bilinir bir lego fiyatı yaklaşık 50tl. ise lego tutkunlarının nadir bulunan parçalara veya nadir renkli parçalara 400 ila 1374 dolar arasında para vererek satın alıyorlar.

lego

19802lerin mısır gevreği kutusu evet sadece basit bir kutu koleksiyoncuları tarafından eBay tarafından açık arttırma ile 100 ila 200 dolar arası alıcı bulabiliyor.

mısır

 

Nintendo oyun sistemi (NES) için üretilen Action 52 adındaki oyun, en kötü oyun olarak tarihe geçse de oyunu sevenler tarafından oyunun  kopyası 500 dolara alıcı buluyor.

Bazı Uzakdoğu ülkelerindeki bulunan yasa açıkları sayesinde üretilen sahte oyuncaklar her ne kadar sahte olsada eBay’da açık arttırma ile özellikle He-Man serisi 300 dolara satılıyor.

heman

Mc Donald’s tarafından çocuk menüsü olarak satışı sunulan menülerin içinden bilirsiniz küçük çizgi kahramanlara ait oyuncaklar çıkar işte o oyuncaklar Disney temalı, ‘çocuk eli değmemiş’ bir tam seri 200 dolara alıcı bulurken, Despicable Me 2 filmine ait tam seri yardımcılar 360 dolara alıcı buluyor.

oyunc

Biliyoruz ki cep telefonu devrimi her sene çığır atlıyor. Ama her nekadar telefon ile teknoloji parmağımızın ucuna gelsede 1983 yılı ve sonrasında çıkmış Motorola ve diğer marka cep telefonları 550 dolara alıcı bulabiliyor.

telf

 

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Kaynak:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.