Çim Lekesi Nasıl Çıkartılır « İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Dünya’nın Birçok Ülkesinde Geçerli Meslekler

Bill Gates’in 7 Kehaneti

Dünya’da Iphone X Fiyatları

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Çim Lekesi Nasıl Çıkartılır

Pratik Bilgiler 30 Mart 2016

Çim lekesi çıkartılması en zor lekelerdendir fakat pratik bilgiler sayesinde bu sorundan kurtulabilinir. Çocuklar bahçelerde oynarken en çok yaptıkları şeylerden birisi çimde uzanmak ya da dizlerinin üstünde oynamak işte bundan sonra çim lekesi çıkartılması ile ilgili düşünceler başlar işte size burada çim lekesinin nasıl çıkartılması gerektiği hakkında bilgiler vereceğiz Çimen lekesi çıkartılması her zaman sorun haline gelen bir durumdur

Çim Lekesinin Nasıl Çıkartılması İçin Yapılması Gerekenler

Doğal bir antibakteriyel çözüm olduğu için sizlere çim lekesi için en iyi önerebileceğimiz birinci sırada sirke gelmektedir.Örneğin pantolonunuzda diz bölümleri  lekeli ise hemen diz bölümlerini sirkeli suya batırın ve 19 dk kadar süre bekleyin ve daha sonra çamaşır makinesin’de yıkamaya başlayabilirsiniz sonrasında çıkarttığınızda çimen lekesi kalmamış olacaktır.

jeans2

Çimen lekesinde 2. yöntem ise sıvı bulaşık sabunu yağların çıkartılmasında nasıl etkili ise lekelerin çıkartılmasında da o derece etkili bir yöntemdir. Bulaşık deterjanını lekenin üstüne sürdükten sonra 10 dk kadar bekleyin daha sonra çamaşır makinesine atın ve yıkatın işlem bittikten sonra ne kadar işe yaradığına şahit olacaksınız herkese iyi denemeler.

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.