Çılgın Türkler EURO 2016 Ya Nasıl Gider ? | İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Dünya’nın Birçok Ülkesinde Geçerli Meslekler

Bill Gates’in 7 Kehaneti

Dünya’da Iphone X Fiyatları

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Çılgın Türkler EURO 2016 Ya Nasıl Gider ?

Spor 8 Ekim 2015
2.362

Euro 20016 şampiyonasına katılmak için sadece 2 maç kaldı Milli takımızı kendinden emin ve gideceğine tüm yüreğimizle inanıyoruz.Türkiye sahaya Fatih Terim yani imparator komutasında çıkacak daha önceden birçok zorluğu geçip başarılara ulaşmış bir Milli ruhtan bahsediyoruz.

Çılgın Türkler Bizim Dilediğimiz Gibi EURO 2016 Ya Nasıl Gider ?

Türkiye Milli takımımız çok uzun zamandır eleme maçlarında oldukça fazla tecrübeli bir takım ilk dönemlerde şansız maç kaybetmelerinden dolayı iş biraz zora girdi ama son maçlarda atak oyun ve istenilen puanlar ve son Hollanda galibiyeti rotayı tekrardan Euro 2016 ya çevirdi gibi duruyor tek yapması gereken maçları firesiz atlatmak şimdi sizler için tüm ihtimallere bir bakalım.

Çılgın Türklerin EURO 2016 İhtimalleri

Türkiye’nin ihtimalleri çok iyi tartıp değerlendirmesi gerekiyor en iyi sonuç için sahada olmamız gerekiyor.Ne de olsa Avrupa şampiyonasında yıllar önce yarı final oynayan ve Dünya kupasında 3. olan bir takımın evlatlarıyız biz çılgın Türkleriz Avrupada tarih yazma vakti geldi Euro 20016 ya gidersek çok başarılı bir periyod çizeceğimize inanıyorum herkese şimdiden paylaşım ve destekleri için teşekkürler ÇILGIN TÜRKLER GELİYOR .

ha

Her İki Maçı da Yen İş Bitsin

Biz Çek maçını ve İzlanda maçını yenersek zaten Hollanda 10-0 da galibiyetler alsa hava civa biz gideriz yolumuza onlarda bakar durur.

Herhangi Birini Yen Birinde Berabere Kal, Playoff Seni Bekliyor Olacak !

Türkiye Çek Cumhuriyeti ile berabere kalıp İzlandayı yenmesi durumunda playoff şansı eline gelmiş oluyor ve eleme oynamaya hak kazanıyor .

Türkiye İki maç Berabere Hollanda Bir Maç Kayıp

Türkiye İki maçında da berabere kalırsa ve hollanda Kazakistan ya da Çek Cumhuriyeti maçlarından mutlaka bir puan alması gerekiyor.

Türkiye-milli-takımı

Türkiye Bir Maç Kazansın Hollanda Tüm Maçları Kaybetsin

Bu opsiyon ise yine Hollanda’nın da puan kaybetmesine dayalı olacak. Çünkü Türkiye bir maç kazanıp bir maç kaybettiği zaman puanını 15 yapacak ve Hollanda’nın maçlar başlamadan önce 2 puan önünde olduğu için ancak bir maçında puanda kaybetmesini beklemek zorunda kalacak.

Türkiye iki Maçı Kaybederse Hollanda da iki Maç Kaybederse

Yukarıdaki tahmin olmasını istemediğimiz ama son çare de bile ihtimal olan yani Hollanda’nın kaybetmesi ile iki maç kayıpla geçmesi bize yine Euro 20016 finallerinin kapısını açacaktır.

 

HAYDİ EURO 20016 YAAAAAAAAAAA

Hep destek tam destek ! Lütfen Paylaşalım .

 

logo_euro_2016

 

 

 

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Etiketler: ,
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Birisi Maradona mı Dedi

Birisi Maradona mı Dedi

3 Ağustos 2015
1.809
What s Happened In Mlb On Held

What s Happened In Mlb On Held

27 Mart 2015
5.371
Beşiktaşlı Olmak

Beşiktaşlı Olmak

19 Şubat 2015
3.430