Bisiklet 20 Bin Dolar Olur mu ? « İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Dünya’nın Birçok Ülkesinde Geçerli Meslekler

Bill Gates’in 7 Kehaneti

Dünya’da Iphone X Fiyatları

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Bisiklet 20 Bin Dolar Olur mu ?

Alışveriş, Seyahat 25 Mayıs 2015

Bisiklet 20 Bin Dolar Olur mu ?

Ülkemizde sevdirilmeye çalışılan bisiklet tutkusu gün geçtikçe ilerliyor ve firmalar yazın gelmesi ile birlikte bisiklet satışında yarış içindeler işte araba üretimi yapan Audi yeni bir bisiklet üretmeye başlıyor.Audi Sport Racing Bike

 

Yeni bir sektöre giriş yapmaya hazırlanan Audi, hem de baya iddialı bir şekilde geliyor. Fiyatıyla ve özellikleriyle dikkat çeken bisikletin fiyatı dudak uçuklatacak cinsten.
Audi Sport Racing Bike adının verildiği bisikletin gövde ağırlığı sadece 790 gram. Bisikletin toplam ağırlığı ise 5,8 kilogram olacak şekilde tasarlanmış.

audi-sport-racing-bike

Gövdesi karbon fiber malzemeden üretilen bisiklet, piyasada kullanılan bir çok cihazdan daha hafif. Ayrıca karbon fiber malzeme hafif olmasının yanında dayanıklı olmasıyla da dikkat çekiyor.
Bisikletin dikkat çeken bir diğer özelliği ise Shimano vites sistemine sahip olması. Almanya’nın en ünlü lastik ve aksesuar üreticisi Lightweight marka lastiklerin kullanıldığı bisiklette Dura Ace frenler ve İtalya’dan oldukça rahat bir sele yer alıyor

audi-sport-racing-bike-audi

 

Şu an itibari ile 50 adet üretilmeye başlanmış durumda

Özellikleriyle göz dolduran bu bisikletin fiyatı ise bir çoğu kişi için oldukça abartılı gelebilir. Audi Sport Racing Bike’a sahip olmak isteyen kullanıcıların 20 bin dolardan vazgeçmeleri gerekecek. 

audi-sport-racing-bike-audi-1432457548

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Etiketler:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.