Bilgisayardan Instagram'a Fotoğraf Nasıl Yüklenir? | İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Az Çalışıp Çok İş Tamamlamak Nasıl Yapılır ?

Uçakların İçi Neden Soğuktur?

Iphone Gizli Özellik

Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleme

Teknoloji 16 Haziran 2017
1.049

Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Nasıl Yüklenir?

Popüler sosyal medyanın fenomenlerinden Instagram’a fotoğraf yükleme için IOS ve Android işletim sistemli bir cihaza sahip olmamız gerekiyor. Normal şartlar altında başka alanlarda fotoğraf yüklemek biraz uğraş gerektiren bir durum. Kaza, kayıp, ekran kırılması gibi durumlarda elimizdeki medyaları paylaşmak istediğimizde çaremiz bilgisayarlar oluyor. Bu yöntemler ile işimizi görebilecek birkaç seçenek bulunur bunlar;

Bluestacks

Genel olarak tüm Android uygulamaları açabileceğimiz bir paket program olan ” BLUESTACKS” isimli programı bilgisayarınıza ” http://www.bluestacks.com ” üzerinden ücretsiz olarak indirip g-mail hesabınız ile yönlendirmeleri uygulayarak kurulumu tamamladıktan sonra PlayStore’den cihazınızda bulunmasını istediğiniz tüm uygulamaları indirebilirsiniz. Bu işlemlerin tamamını Android kullanıyormuşçasına yapabilirsiniz. Bu yöntem ile Instagram’ı indirip dilediğiniz şekilde paylaşım yapıp ilgili diğer eklenti, program, uzantılara da ulaşabilirsiniz. Windows ve Mac için kullanılabilir.

Gramblr

Bu program / site Mac ve Windows üzerinden kullanıma müsait bir diğer alternatif uygulama yoludur. Yüklenecek fotoğraf veya resim seçilip program üzerinden yüklenebilir. Video yükleme özelliği henüz mevcut değildir. Bluestacks’e göre daha hafif olan bu yöntem diğer iki yöntemi uygulayamayacağınız durumlarda tercih edilmesi daha doğru olacaktır.

VYSOR

Son yöntemimiz ise daha çok ekranının bir kısmı kırılmış telefonlara hitap eden alternatif bir yöntem olacaktır. Özellikle ekranın alt kısmının sağlam olması tarafımızca faydalı olacaktır. Vysor isimli araç ” Chrome ” tarayıcısı eklentisidir. Bu eklentiyi chrome üzerinden indirip kurduktan sonra telefon ile USB kablosu üzerinden bağlantıyı gerçekleştirmemiz gerekiyor. Bunun için telefonumuzu USB bağlantısı yapılırken hata ayıklama modu açık olmalıdır. Bu şekilde Vysor programı ile ” find devices ” yani cihaz arama kısmına gelip telefonumuzu bulup bağlantıyı sağladıktan sonra telefonumuzu kontrol edebiliyor olacağız. Sonuç olarak telefon ekranımız bilgisayar monitörümüz üzerinden gözükecek ve kontrol sağlanacak bu şekilde de Instagram üzerinden paylaşım yapabiliyor olacağız.

Summary
Bilgisayardan Instagram'a Fotoğraf Yükleme
Article Name
Bilgisayardan Instagram'a Fotoğraf Yükleme
Description
Bilgisayardan Instagram'a Fotoğraf Nasıl Yüklenir?,gramblr instagram,instagram fotoğraf yükleme programı
Author
Publisher Name
incelerim
Publisher Logo

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.