Bebeğinizin Odasını Alırken ve Dekore Ederken Bunlara Dikkat Edin « İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Dünya’nın Birçok Ülkesinde Geçerli Meslekler

Bill Gates’in 7 Kehaneti

Dünya’da Iphone X Fiyatları

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Bebeğinizin Odasını Alırken ve Dekore Ederken Bunlara Dikkat Edin

Anne & Bebek 20 Şubat 2015

Bebeğinizin Odasını Alırken ve Dekore Ederken Bunlara Dikkat Edin

Bebek odası düzenlemek beklide en detaylı düşünmeniz gereken ayrıntıdır. Çünkü maliyetli ve geri dönüşü pek sık rastlanması mümkün olmayabilir. İşte size uzman tavsiyesi olarak bebek odası yaparken dikkat etmeniz gereken önemli en önemli ayrıntılar.

 

Interior of nursery.

Bebek odalarında en önemli özellik odanın güvenilir olması, eşyaların antibakteriyel olmaları, hangi malzemeden üretildiği konusuna yoğunlaşmanız gerekiyor.

1

Duvarlarında aynı şekilde antibakteriyel olması gerekiyor odayı boyamayı düşünüyorsanız 2 ay öncesinden boyamalısınız ki odadaki boya kokusu gitsin ama bizim tavsiyemiz tozu daha az tutuğundan duvar kağıdı döşemenizdir.

temizl

Bebek odasında estetik sizin için tabi ki önemli ama bunu ikinci planda tutmanız gerekiyor çünkü bebek odasında kullanacağınız her eşya çabuk temizlenmeli bu sizin zamanı daha iyi kullanmanız içinde avantaj.

dekore

Bebek odasını dekore ederken onu bir bebek odası olarak düşünmeyin çünkü bebeğiniz büyüdükçe odasının bebek odası olması da sıkılarak sizi ikinci masraf çıkartabilir o yüzden bebek ve çocuk odası kararında bir oda her zaman ideal.

dekorrrr

Bebeğinizin yatağını da büyüyeceğini plan ederek almanızı öneririz yani bebeğinize aldığınız beşik büyüyebilen özellikteyse ona büyük yatak almayı size önerebiliriz.

renk1 renk2 renk3

Ve bir tavsiye erkekse mavi, kızsa pembe tabusunu yıkın kız ve erkek çocuklara uygun bir sürü renkler var.

 

 

 

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Kaynak:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.