Baharda Bavulu Toplayıp Gidilecek 5 Yer « İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Dünya’nın Birçok Ülkesinde Geçerli Meslekler

Bill Gates’in 7 Kehaneti

Dünya’da Iphone X Fiyatları

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Baharda Bavulu Toplayıp Gidilecek 5 Yer

Seyahat 27 Nisan 2016

Bahar geldi artık havalar ısınmaya başladı tatil için hazırlık yapmadan ön bir tatile çıkalım derseniz  kıştan kalma günlerin sıkkınlığı kışın yorgunluğunu doğaya çıkıp atma zamanı geldi derseniz baharda gidilecek yerler sizler için hazırlandı.

Baharda Gidilecek Yerler

Bahar aylarının gelmesi ile birlikte sıcaklar artmaya başlıyor ve üzerinizde olan yorgunluk ve eve kapanmışlık etkisinden doğa ile deniz ile uzaklaşmak gerekiyor Türkiye’nin en güzel 5 yeri için çıkın seyahate hayatınızı yaşayın

Seyahat etmek gerçekten çok güzeldir özellikle bahar aylarında gideceğiniz yerler Türkiye’de güneye gitseniz bile çok sıcak olmamaktadır o yüzden ne duruyorsunuz hadi gidin gidelim.

Sapanca Maşukiye

Sapanca maşukiye denince akla doğa gelmektedir harika ormanları yemyeşil ağaçları burada en güzel yapacağınız şey restaurantlar da yemek yemek sabah erken gittiyseniz kahvaltı bizden tavsiye bahar aylarında  hafta içi kaçamak deneyin yoksa çok kalabalık sizi sıkabilir tüm istanbul sanki orada diyebiliriz insanlar tatil yapmaya bile maşukiye’ye geliyor ço güzel pansiyonlar ve oteller mevcut canınız mı sıkıldı biraz aşağıda sapanca gölüne kaçın güzel bir sahil sizi bekliyor olacaktır.Bu arada unutmadan maşukiye’de kendin pişir kendin ye mangal partileri harika oluyor . Baharda gidilecek yerler listesine ekleyiniz.

sapanca masukiye

Kapadokya

Tarihle doğa’nın bütünleştiği müthiş bir yer olan kapadokya tarihi 5 bin yıl öncesine dayanmaktadır.Nevşehirin gözbebeği bir yeri olan kapadokya çok fazla turist ziyaretçisi alan bir yerdir.Kapadokya özellikle peri bacaları görülmesi için gidilen harika bir dinlenme ve tarihi gezi bölgesidir.Kapadokya bölgesin’de balon turu bulunmaktadır. Baharda gidilecek yerler listenize şimdiden ekleyin.

kapadokya

Fethiye

Fethiye ölüdeniz denince insanın aklına tatil doğa ve deniz geliyor nisan ve mayıs aylarında harika bir gezi yapabilirsiniz deniz ve kum ve güneş bu aylarda adeta harika oluyor.Cennet bir yer olan kelebekler vadisinede gitmeyi mutlaka unutmayın.Baharda gidilecek yerler listenize şimdiden ekleyin.

fethiye

 

Kıyıköy

Antik çağlardan kalan bir yerleşim merkezi olan Kıyıköy, Kırklareli’nin Vize ilçesine bağlı İstanbul’a 164 kilometre uzaklıktaki bu tarihi doğa güzelliklerine yolculuk için en güzel mevsim Nisan ve Mayıs aylarıdır.Bir zamanlar eski taihte korsanların ve korsan teknelerin saklandığı mağaralar ve koylar hala günümüzde çok fazla turist akımına uğramaktadır.Tatil için bahar ayların’da sessizlik ve doğa için özellikle Kıyıköy diyebiliriz.Baharda gidilebilecek yerler arasına ekleyiniz.

kıyıköy

Assos

Assos denince akla hemen Çanakkale gelir.Ayvacık ilçesine bağlı olan Assos Behramkale köyü ile iç içe antik çağların en önemli yerlerinden birisidir.Tarih ve Mitoloji burada tam bir kültür turu diyebiliriz.Havalar çok fazla ısınmadan mis gibi Çanakkale havası alma zamanı Baharda gidilebilecek yerler arasına ekleyiniz.

assos gezi

 

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.