Aralık 2014 Aylık Burç Yorumları « İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Dünya’nın Birçok Ülkesinde Geçerli Meslekler

Bill Gates’in 7 Kehaneti

Dünya’da Iphone X Fiyatları

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Aralık 2014 Aylık Burç Yorumları

Hertelden 1 Aralık 2014

Aralık 2014 Aylık Burç Yorumları

Senenin son ayına adım atarken umarım hepimiz için güzel şeyler yaşanır ve kapanışı herkes güzellikler,iyilikler, sağlık ve huzur içinde yapar…

Aralık 2014 aylık burç yorumlarınızı okuyun yılın son ayına hazırlıklı olarak merhaba diyin…

Koç burcu: Aralık ayında ilk etkili enerji, yöneticiniz Mars’ın Kova burcundaki geçişidir. 5 Aralık tarihinde başlayacaktır. Bu göre bunun etkisi ile sosyalleşme, ileriye dönük hayalleri hayata geçirme,farklı insanlarla bir araya gelme etkin olacaktır. Aşk hayatınızda ayın ilk evrelerinde acele kararlar verebilir ama bu kararlardan da hemen sıkılabilirsiniz.Ayın son evrelerinde hayatınızdaki kişiyi mercek altına alarak kendiniz için uygun olup olmadığını ölçebilir veya hayatınıza yeni girecek olan karı cinse ciddi yaklaşımlar sergileyebilirsiniz.Para konusuna gelince yakın çevrenizdeki insanlarla ortaklaşa vermiş olduğunuz bir karar ile yapacağınız iş size kazanç sağlayabilir bilginize…

koç

Boğa burcu: Kariyer hayatınızda önemli bir yer alıyor, iş hayatınızda bazı konularda aktif olmaya çalışıyor ve bildiklerinizi aktarma arzusu içine giriyorsunuz. Aşk hayatında mars kova burcuna doğru ilerlerken sizinde ilişkinizde dengesizlikler meydana gelebilir.Bu gerilimi daha fazla ilerletmemek için beraber oturup eksi ve artıları değerlendirmeniz uygun olacaktır.Hayatında biri olmayan boğa burçları ise ayın son günlerinde kendinden emin ve güçlü karşınıza çıkacak olan biriyle güzel beraberlikler yaşamanız an meselesi.Parasal konularda ise bu ay güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz,ama dikkatli düşünüp karar vermenizde yarar var.

boğa

İkizler burcu: Aralık ayının ilk etkili enerjisi Mars Kova burcu geçişidir. Bu geçiş, İkizler için son derece olumludur, ayrıca mutlu oldukları bir enerjidir. Hem yeni arkadaşlıklar edinir, hem de yenilikleri takip edip bilgiler edinebilirler. Bir yanlarıyla keşfe açıktırlar. Diğer taraftan da kendilerini ifade etme anlamında girişimlerde bulunma yönünde kıymetlidir. Yüksek eğitimde olanlar için de gelecekleri tayin etme anlamında bir seçimde bulunma zamanını işaret eder. Akademik anlamda seçim yapma zamanı ve sıkı çalışma halidir. Yenilikçi ve maceracı düşünceler öndedir. Aşk hayatında yaşanan sorunlar kendiliğinde çözülebilir ve yeni beraberlikler hemen kurulabilir ve bu yeni beraberlikler başınızı döndürebilir, ı: Dolunay etkisi, kazanç anlamında önem taşıyor. Para evinizin yöneticisi olan Ay, ortaklık, eş veya farklı kişilerle olan parasal alışverişlere dikkat edilmesi gerektiğini işaret ediyor.

ıkız

Yengeç burcu: Aralık ayındaki ilk etkili enerjimiz 5 Aralık tarihindeki Mars Kova geçişidir. Mali paylaşımların, ortaklarla ilgili para alışverişlerinin, maddi anlamdaki her türlü bölüşümün, borçların bizi aktif olarak düşünmeye sevk ettiği bir zaman dilimidir. Yer yer gerginlikler yaratabilir. İş ortağıyla ilgili olan hesaplarımızın gözden geçirilmesi lazımdır. Evlilikte eşle ilgili mali paylaşımların tekrar ele alınması gerekebilir. Bütçenin gereklerine göre hareket edilmesinde fayda vardır. Eşin mali konularda uygulayacağı baskı da bizi rahatsız edebilir. Aşk hayatı İlişki anlamında 1 ve 5 Aralık tarihleri önemli. Her ikinizin de ciddi bir yüzleşmede bulunması gerekiyor. Ortak sorumluluklarınız olduğunu biliniz. Mars-Kova burcu geçişinde partnerinizle yolları arıyorsanız ve ortada çocuk varsa, lütfen bir daha düşününüz. Parasal konularda 5 Aralık tarihindeki Mars-Kova burcu geçişi, eş veya iş ortağınızın parasal konulardaki özgür yaklaşımını işaret eder. Kendi bildiği şekilde ve kurallara uymayan tarzdaki hareketleri sizi rahatsız edebilir. Bu dönemde finansal konularda siz de rahat davranabilirsiniz. Kredi çekimlerinde ve kredi kartı harcamalarında ölçüyü kaçırmamak lazım.

yengeç

Aslan burcu: Aralık ayındaki ilk etkili enerjimiz 5 Aralık’taki Mars Kova geçişidir. Bu geçiş, özellikle ikili ilişkilerde önem arz ediyor. Bir yanıyla hayatımızdaki partnerin aktif kimliğinin göstergesi. Biraz özgür hareket etme arzusunun da işaretçisi oluyor. İlişkimizin niteliğine göre, sorunsuz bir beraberlik varsa partnerin aktif halleri bizi bir hayli mutlu edebilir. Ancak karşıt burcunuzda ilerlediği için sizin de bu süreçte ortaklaşa hareket etmeyi bilmenizde tabii ki fayda vardır. İlişkisinde problem yaşayan Aslanlar, bu dönemde partnerin kendisini biraz daha fazla öne almak istediğini görecektir. Kişi problemleri kaldıramayacağına dair sinyaller verebilir, bu da Aslanlar için yorucu olabilir. Bekar Aslanlar için de hayata bir hayli hızlı olan bir kişinin göstergesidir. Yenilikçi bir kişidir, ilişkiyi hemen ciddiyete dönüştürücü tarzda hareket etmez, soru işaretleri bırakır. Aşk hayatı ise Aralık haftası: 5 Aralık Mars-Kova burcu geçişinde, farklı ve genelde kurallara uymayan tarzda ilişkiler yaşanır. Böyle bir hayatınıza girebilir veya siz özgür hareket etmeyi tercih edersiniz. Kolayca aşık olan partner, ilişkinin sorumluluğu yüklenmek istemeyebilir. Bazen oldukça ateşli davranır bazen de varlığı ve yokluğu belli değildir. Keyifli zamanlar geçirilir. Ancak bu evliliğe veya uzun süreli beraberliğe dönüşmez. Uzun süredir birlikte olanlar dahi partnerinin farklı ve sıra dışı davrandığını hissedebilir. Parasal konularda ir alacağınız için koşturabilirsiniz. Hareketlisiniz. Ancak karşı taraf bir müddet daha sizden isteyebilir. Kredi veya farklı bir yerden destek almanızı gerektiren işiniz varsa, 6 Aralık tarihinde halletmenizi tavsiye ederim.

aslan

Başak burcu: Aralık ayındaki ilk etkili enerji, çalışma hayatınızla ilgili alanda etkili olacak Mars Kova geçişidir. Aktif çalışma arzusunu ve hızlı bir şekilde işleri bitirme isteğini gösterir. Zaten yılsonu olması sebebiyle daha çabuk hareket etme arzusu fazladır. Diğer bir taraftan da sosyal ilişkilerimizi ele alıyoruz. Bir takım gruplara kendimizi gösterme ihtiyacı hissedebiliriz. Yeni gruplara açık olmak gereklidir. Keşfedilmek için farklı bir tarz takınmamız gerektiğini söyleyen bir dönemdir. Detaylardan ziyade bütünü görerek hareket etmekte fayda vardır. Aşk hayatınız  ilişkinizi sağlama almak ve güvende olmak amacıyla hareket edersiniz. Karşınızdaki kişinin de aynı şekilde davranmasını beklersiniz. Ancak 4 Aralık tarihinde bazı noktaları aydınlığa kavuşturmak isteyeceksiniz. İyi niyetinizin, inancınızın sarsılmasını istemiyorsunuz. Parasal olarak mali açıdan 1 Aralık tarihi kısa ancak olumlu bir gelişmeyi işaret ediyor. Para harcamaya dönük enerjiler söz konusu olsa da, siz ne yapmanız gerektiğini bilirsiniz. Güven çok önemli. Bu nedenle karmaşık olana prim vermezsiniz. Ev veya sağlıkla ilgili konularla ilgili işleriniz olabilir. Onlara bir miktar para ayırabilirsiniz.

başak

Terazi burcu: Aralık ayının ilk etkili enerjisi 5 Aralık’ta aşk evinizdeki Mars Kova geçişidir. Bu da özellikle popülerlik ve sosyalleşme anlamında etkin olduğu gibi, sizi aşkta da bir hayli etkin kılacaktır. Bu süreçte partnerimizle birlikte sosyalleşme ve yeni yerler keşfetme arzumuz yoğun olmaktadır. Aşk hayatı biraz sorunlu olanlar için de gönül hanesine yeni birini davet etmektedir. Yeni girişimlerde bulunup yeteneklerimizi ortaya koyuyoruz. Bu da bizim için yeni arkadaşlar edinme anlamında etkilidir. Aşk hayatı Mars-Kova burcunda ilerleyecek. Bu süreç bir yanıyla aktif bir şekilde aşkı yaşama arzumuzu diğer yanıyla özgürlük ihtiyacımızı simgeliyor. Bu durumda kolayca aşka kapılarımızı açarız ancak baskı altında kaldığımızda hoşça kal deriz. İlişkilerde arkadaşlık olgusu, farklı bir şeyler yapma isteği ön planda olacaktır. Bireysel yapımızı koruyacağız. Bir başkasının onu ele geçirmesine, yönetmesine izin vermeyeceğiz. Bu Teraziler için çok önemli olacak. Birlikte bir şeyler yapmaktan zevk alacağız. Ancak bir şeyi yapmak istemediğimizde DUR sinyalini vereceğiz.Maddi yönden ise iş ortamında sizi rahatsız edici ancak çok da zorlayıcı olmayan durumlar yaşanabilir. Zihniniz yorulur. 4 Aralık tarihi olumludur. İşleriniz hızlı biter, çevrenizle aranız iyidir. İş ortaklıları veya başkalarıyla olan temasınız 5 Aralıkta yolunda gider. 6 Aralık tarihindeki Dolunay, bir gelişmenin umduğunuz şekilde sonuçlanması anlamına gelir.

terazi

Akrep burcu: Aralık ayındaki ilk etkili enerji, 5 Aralık tarihindeki Mars Kova geçişidir. Bu geçiş ailevi konuların önemini bir hayli vurguluyor. Farklı bir yere gidildiyse oraya alışma döneminde zorluklar yaşanabilir. Özgür olamayabiliriz, bu da bizi rahatsız edebilir. Diğer yanıyla ailevi ilişkiler de vurgulanmaktadır. Bu geçişte derinlemesine bir şekilde sosyal ilişkilere dikkat edilmelidir. Mutlu eden koşullar gözden geçirilmelidir. Ailevi konularda baskı olabilir Aile içinde özellikle birbirinizin özgürlüğüne, fikirlerine, hedeflerine saygılı olmanız gerekir. Eş veya anne-baba fark etmez. Bu dönemde kimsenin kimseyi denetlemeye, baskı altına almaya hakkı yoktur. Zaten böyle bir şeye de izin vermezsiniz. Partnerle aynı ortamda yaşama fikri sürecin hoş yansımaları arasındadır. Fakat belirttiğim gibi, bireysel hedefler ve kararlar her iki taraf için de kendine dönük şekilde düzenlenmelidir. Parasal yönden  iş ve mali konularda hızlanmalar oluşacaktır. Maaşımızı almamız nedeniyle elimiz rahatlar. Ayrıca yapılan işlerden bir miktar elimize para geçebilir.Ticari konularda olumlu getiriler mevcuttur.

???????????

Yay burcu: Aralık ayındaki ilk etkili enerjimiz 5 Aralık tarihindeki Mars Kova geçişidir. Bu geçiş bizi bir hayli aktif hale getiriyor. Çevremizle ilişkiler artar, farklı insanlarla tanışma arzusu yükselir. Aynı ortamda yaşadığımız insanlarla olan ilişkimiz de çok daha güçlü hale gelir. Kendimizi baskın görmek istiyoruz. Daha hızlı öğrenmek ve daha fazla bilgilenmek istiyoruz. Aşk hayatınızda 5 Aralık tarihinde Mars-Kova burcunda seyrine başladığında, aşk hayatınız bir hayli aktif hale gelir. Tanışmalar bu tarihte daha yoğundur. Grup faaliyetleri, kültürel etkinliklerde bulunmak hoşunuza gider. Aktiviteler genelde yakın çevrenizle ve belli bir grup içinde daha yoğundur. Çok fazla yabancıyla temas yerine, bildiğimiz dostlarla temas etmeyi tercih ederiz. İnternet üzerindeki paylaşımlar da buna dahildir. Zorlayıcı olan hiçbir şeyden hoşlanmazsınız. Parasal yönden ise bu ay  Maddi konularda açıkça söylemem gerekirse, hem alışverişlerde hem iş anlamında 1 Aralık tarihini tavsiye etmiyorum. Sakıncalı etkiler söz konusudur. 4 Aralık dışında dikkatli olmanız gereken bir haftadayız.

yay

Oğlak burcu: Aralık ayındaki ilk etkili enerjimiz, kazanç evimizde yaşanacak Mars Kova geçişidir. 5 Aralık tarihinde başlayacaktır. Para konusunda aktif olmak, isteklere ve ihtiyaçlara yönelmek arzusunu güçlendirir. Para kazanma anlamında da bir meseleyi düşünmeye neden olabilir. Karşınıza bir proje çıkabilir. Bunun mali getirileri üzerinde düşünebilirsiniz. Kendinizi mutlu etme isteği etkin olabilir. Aşk hayatınız Dış dünya ile pek iletişimde bulunmak istemeyeceğiz. Kafamızı kurcalayan konular üzerinde duracağız bir gün. Bunlar biraz da bizim kendi içimizdeki meseleler olabilir. İçimizde, kendi dünyamızda bazı olayları büyütmezsek, şöyle akıllıca ele alırsak, abartmazsak iyi olacak Parasal yönden ise 5 Aralık tarihindeki Mars-Kova burcunda seyrine başlayacak. Finansal harcamalar evimizle alakalı olabilir veya sosyal aktiviteler, alışverişler, grup faaliyetleri şeklinde gerçekleşir. Aktif gelirlerimiz olur. Bunlar istikrarlı olmasa da, bu dönemde bütçemizi rahatlatır. Elimizdekini tutmak kolay olmasa da, tedbirli olmayı da bilmek gerekir. Yardımlaşma bu süreçte görülebilir. Ufak veya büyük miktarda birilerine destek verebiliriz. Bu amaçla kermeslere katılabiliriz. İnternet üzerinden alışverişler de dönemin etkileri arasında yer alır.

oğlak

Kova burcu: Aralık ayındaki ilk etkili enerjimiz 5 Aralık tarihinde burcunuzda ilerleyecek Mars geçişidir. Kovalar için dış dünyada aktif bir şekilde kendilerini ifade etmek anlamına gelmektedir. Kendinizden ve yaptıklarınızdan daha fazla emin olursunuz. Sosyalleşme yönünde de insanların dikkatini çekip yeni planlara açık olacaksınız. Aşk hayatınız 5 Aralık Mars, burcunuzda ilerleyecek. Tabii ki aktif bir dönem ve sizler için sosyal hayatın canlanması anlamına geliyor. Ayrıca  iş hayatınızla ilgili konulardaki girişimlerin, yeniliklerin, değişim arzusunun da ön planda olduğu bir zaman. Özgür ve sıra dışı projeler, ekip çalışmaları dönemin etkileri arasında yer alıyor. Bireysel hareket etmek, kendini öne sürmek isteyenler olsa da, bu süreçte başkalarıyla etkileşim içinde olmak en doğrusudur. İnsanlara ulaşmanın yollarından biri de internettir. Bu yolla çalışmalarınızı paylaşabilirsiniz. Parasal yönden ise 1 Aralık tarihi,  mali görüşmeler veya para akışı açısından olumludur. İstediğimiz bir şeyi alırız, arkadaşlarımızla beraber oluruz. Bunlar günlük hayatın tıkır tıkır işlemesini sağlar. Burada sorun yok. Ancak diyelim ki bir iş yapmak istiyoruz veya işverenle para konusunda görüşeceğiz. İşte o zaman zorlanırız. Çünkü birileri kendini öne alır veya şartları gözden geçirmek gerekir.

kova

Balık burcu: Aralık ayındaki ilk etkili enerjimiz, 5 Aralık tarihinde yaşanacak Mars Kova geçişidir. Bu geçiş hedeflerimizi ele alma anlamında önemlidir. Biraz gerginlik yaratabilir, aktif olmak ve kendimizi ifade etmek istiyoruz. Bir takım projelerde bulunmak istiyoruz, hayatın beklenmedik gelişmeleri bizi hazırlıksız yakalayabilir. Bu da bizi sosyal ilişkilerimizden ve amacımızdan saptırabilir. Henüz yarım kalmış işler olabilir, bunlar için geri planda çalışmamız gerekebilir. Mars Kova geçişi kendimizi geliştirme anlamında ele alınırsa, daha hırslı çalışabilir ve kendimize yeni hedefler koyabiliriz. Aşk hayatınıza gelnce lişkide partnerin sizi yanıltmaya çalışabileceğini hesaba katınız. Bazı  durumları  mazeret gösterebilir veya gerçekten  sıkılıyor olabilir. Sözgelimi kafası bir şeylere takılıdır. Sizi idare etmek için yanlış bir bilgi verebilir. Oysaki siz sezgileriniz sayesinde bunu anlarsınız. Dolunay yuvanız sınırları ve iç dünyanızda gerginlik yaratabilir. Sürekli bir şeyleri konuşmak ihtiyacı duyabilirsiniz.Parasal konularda ise Bu hafta size kazanç sağlayabilecek, destek verebilecek bazı kişilerle bağlantıya geçmeyi düşüneceksiniz. Sağlam işlere, projelere destek verebilirsiniz. Bu destek size başka gelirler kazandırabilir. Parasal anlamda biraz dikkatli olmayı da bilelim,

balık

 

 

.

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Kaynak:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.