Amazon Harika Telefonu Fire Phone Geliyor. « İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Dünya’nın Birçok Ülkesinde Geçerli Meslekler

Bill Gates’in 7 Kehaneti

Dünya’da Iphone X Fiyatları

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Amazon Harika Telefonu Fire Phone Geliyor.

Fire Phone

Dünyaca ünlü alışveriş sitesi amazon.com kurucusu Jeff Bezos amazo’nun akıllı telefonu fire phone’u tanıttı.Iphone,Samsung teknolojisi ile yarışa bile girebilecek kadar iyi bir telefon.Jeff Bezos amazo’nun telefonu’nun video ve okuma özelliğine vurgu yaptı video ve okuma konusun’da harika bir telefon olduğunu iddia ediyor.

Amazon‘un  akıllı telefonu Fire Phone. 2 GB RAM ve 2.2 GHz quad-core işlemciye sahip. Yaklaşık 12 cm (4.7 inch) boyutunda IPS LCD HD Gorilla Glass ekrana sahip Fire Phone’da ayrıca ‘Optik Görüntü Sabitleme’ özelliğine sahip 13 megapiksellik kamera yer alıyor. Teknik özelliklerin yanında Amazon, Amazon Cloud Drive servisi ile Fire Phone kullanıcılarına ücretsiz ve sınırsız depolama imkanı sunuyor. Akıllı telefon piyasasına giren Amazon, ilk ürününü ABD’nin önde gelen büyük GSM operatörlerinden AT&T ile birlikte satışa sunacak.

Fire Phone, telefonun arka kamerasını kullanarak 100 milyon farklı nesneyi tanıyabilen Firefly uygulamasına sahip. Amazon ile ilgili son haberde bomba etkisi yaratıyor.Gelecek sene amazon.com Türkiye’ye giriş yapıyor bu giriş bir e-ticaret devini satın almak olabilir ya da sıfırdan Türkiye lokasyonunu aktif edebilir merakla bekliyoruz.

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Kaynak:
Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. incelerim 11 Temmuz 2014

    süper