8/14 Eylül Haftalık Burç Yorumları! « İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Dünya’nın Birçok Ülkesinde Geçerli Meslekler

Bill Gates’in 7 Kehaneti

Dünya’da Iphone X Fiyatları

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

8/14 Eylül Haftalık Burç Yorumları!

Hertelden 8 Eylül 2014

8/14 Eylül arası haftalık burç yorumları analiziniz. Haftanız hayırlı, sağlıklı ve kazançlı olsun…

Koç burcu: bu hafta rahatsızlığınızdan dolayı haftaya düşük enerji ile başlayabilirsiniz bu yüzden rahatsızlığınız için rutin kontrollerinizi yaptırmayı sakın ihmal etmeyin aile hayatınızda bir takım güzel farklılıklar yaşayabilirsiniz. Partneriniz ile bazı boş nedenlerden dolayı süphe yaşayabilir ve ilişkinizi zedeleyebilirsiniz dikkatli olun.

koç

 

Boğa burcu: bu hafta dolunay sayesinde haftanız güzel geçecek yeni arkadaşlıklar edinerek bu arkadaşlıklarınızı devam ettireceksiniz girişimci bir ruhunuz olduğundan ileriye dönük düşündüğünüz bazı işler için kolları sıvayabilirsiniz. İlişkinizde duygusal beraberlikler doruk noktaya çıkabilir.

boğa

İkizler burcu: haftaya enerjik başlayıp yorgun bitirecek olan ikizler için evde dekor değişimi veya boya badana işi yapmanın tam zamanı, bekar ikizler ise birlikte olduğu partneri ile geleceğe dair planlar yapacaklar, iş hayatında başarılarınızdan dolayı yeni projelerde bulunmak adına yeni teklifler alabilirsiniz.

ikizler

Yengeç burcu: bu hafta yurtdışı tatil planları yapabilir ve bu yünde çevrenizden ve ziyaret edeceğiniz kişilerden destek görebilirsiniz. Bu hafta kişisel gelişiminiz için yazı işleri veya seminer gibi özel kurslara katılabilir ve bunun sonunda güzel işlere imza atabilirsiniz. Duygusal ilişkileriniz ise bu hafta sakin.

yengeç

Aslan burcu. 9 eylül de yaşanacak dolunay sayesinde güzel bir haftaya başlangıç yapıyorsunuz maddi yönden yaşadığınız dar boğaz ve ödemelerin üst üste gelmesi sizi üzmesin beklediğiniz miras haberi ile ilgili olumlu haberler alacaksınız. İş yaşamınızda kazançlı yatırımlar ile karşılaşabilir ve bu yönde alacağanız kredi olumlu değerlendirilebilir. Ve terfiler söz konusu olabilir.

aslan

Başak burcu: bu hafta duygusal anlamda güzel gelişmeler yaşayacaksınız bekarlar ruh eşlerini bulabilir, flört edenler evlilik planları yapabilir ve evli olanlar güzel gelişmelerle karşılaşarak daha fazla mutlu olabilirler bunun nedeni ise dolunaydır. Ayrıca bu hafta sevgili başaklar kişisel değişim için ideal bir hafta.

başak

Terazi burçu: bu hafta iş hayatınızda önemli değişiklikler yaşayarak başarılı olacaksınız. İş hayatındaki arkadaşlarınızdan da bu başarılarınızdan dolayı övgü alacaksınız. Partnerinize duyduğunuz kıskançlıklarınızı artık bir kenara bırakın partnerinizi çok sıkıyorsunuz. Bekar teraziler ise platonik bir aşka yelken açabilirler.

terazi

Akrep burcu: bu hafta dolunayın sayesinde geleceğe yönelik planladığınız kariyer hedeflerinizde gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bekar akrepler bu hafta bir beraberliğe yelken açabilirler, evli akrepler ise ilişkilerine daha fazla sahip çıkarak mutluluklarını pekiştirecekleri bir haftadalar ayrıca sevgili akrepler sürprizler sizi bekliyor bu hafta çocuk sahibi olmak isteyen akrepler için uygun bir hafta. Sosyal alanda ise sosyal ilişkileriniz ön planda ve konser gibi etkinliklere katılma fırsatı elinizin altında.

akrep

Yay burcu. Bu hafta tempolu bir haftaya girerek zamanları yetirememekten şikayetçi olacaksınız. Aile büyüklerinizden bir kişinin rahatsızlılığından dolayı ona bakmak zorunda kalmanız gerekebilir. İş hayatınızda istediğiniz başarıyı elde edebilir ve iş arkadaşlarınızla uyum içinde olabilirsiniz. Ev alabilir yada satabilirsiniz veya evinizde dekor amaçlı değişiklikler ve alışverişler yapabilirsiniz.

yay

Oğlak burcu. Bu hafta bel ve diş ağrıları baş belası olabilir. İş hayatında yöneticilerinizden övgüler alabilirsiniz, ve tatile çıkmak için bu haftayı iyi değerlendirebilirsiniz. Partneriniz ile aranızda küçük sürprizler sizi mutlu edebilir.

oğlak

Kova burcu: Bu hafta nişan evlilik gibi kararlar alarak hayata geçirebilirsiniz. İş hayatınızda kazancınızı arttıracak fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yakın dost veya bir akrabanız ile bir araya gelerek ona maddi yada manevi destekte bulunabilirsiniz. Arkanızdan yapılan dedikodular ve iş çevirmelerin farkına varacak ve bu yönde hayatınıza farklılık vereceksiniz.

kova

Balık burcu: bu haftaya stresli başlayan balıklar karşısına çıkan seçimlerde bu yüzden zorlanacaklar, ayrıca hiç bilmediğiniz bir ödeme ile karşılaşarak ödemelerinizi yeniden planlamak zorunda kalabilirsiniz bu doğrultuda size statü sahibi bir yakınınız destek olabilir, sosyal etkinlik yapmak ve biraz stresten uzaklaşmak için iyi bir hafta değerlendirebilirsiniz. Ayrıca geleceğe dair yeni finansal planlar içine girebilirsiniz.

balık

 

 

 

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Kaynak:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.