2025 Yılında Norveç Değişiyor ! « İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Dünya’nın Birçok Ülkesinde Geçerli Meslekler

Bill Gates’in 7 Kehaneti

Dünya’da Iphone X Fiyatları

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

2025 Yılında Norveç Değişiyor !

Hertelden, Seyahat, Yaşam 7 Haziran 2016

Norveç Dünya’nın özenerek baktığı en iyi ülkeleri arasında gerek ekonomik rahatlık gerek insanların eğitim düzeyleri aynı zamanda insana değer veren yapılaşma ve doğası ile birlikte tam bir yeryüzünde cennet diyebileceğimiz bir yer daha önce Norveç hakkında yazımızı buradan da takip edebilirsiniz.Norveç 2025 yılında tüm benzinli araçları kaldırmaya parlemento olarak karar verdi.

norveç-benzinli-araçları-kaldırıyor

Norveç 2025 Yılında Benzinli Araçları Kaldırıyor !

Norveç 2025 yılında parlemento olarak tüm benzinli araçları kaldırmaya karar verdi insana ve doğaya aşırı önem veren bir ülke olduğunu tekrardan gösterdi.Dünya’nın en refah seviyesinde denilen şekilde insanların yaşadığı ve sürekli olarak doğa’nın daha fazla gelişmesine çalışan ve doğaya uygun yapılar inşa eden bir ülke norveç son zamanlarda petrolün oldukça fazla ihraç edildiği ülkede enerji dönüşümü de ve geri dönüşüm de oldukça fazla kullanıyor.

Ayrıca Rüzgar enerjisi kapasitesinin de 2020’de üç katına çıkarılması hedefleniyor. Bunun yanında 2019 yılında başkent Oslo’ya özel araçların alınmaması da gündemde. Norveç hükumeti böylece hava kirliliğini en aza indirgemeyi planlıyor.

 

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Etiketler: , , ,
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.