2025 te Neler Olacak « İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Dünya’nın Birçok Ülkesinde Geçerli Meslekler

Bill Gates’in 7 Kehaneti

Dünya’da Iphone X Fiyatları

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

2025 te Neler Olacak

Hertelden, Teknoloji 15 Temmuz 2014

2025 yılında sizin için uzmanlar olacakları önceden analiz etmeye başladı bile bakalım 2025 te neler olacak.

Güneş enerjisi en büyük enerji kaynağı haline gelmiş olacaktır.Araba’dan,eve ve kişisel kullanımımıza kadar her şey güneş enerjisinden yararlanmış olacaktır.

1277815

İlaç tedavilerinden sonuç alamamanın verdiği hayal kırıklıkları da 2025 yılında sona eriyor! Kişilerin rahatsızlıklarına özel olarak üretilebilecek ilaçlar, her insanda farklı proteinlere bağlanıp antikor üretebilecek. Mutasyona uğramış genler ile ilgili veriler de o kadar artacak ki, göğüs ve akciğer kanseri gibi hastalıklar tarihe karışacak

1277817

Thompson Reuters’ın tahminleri doğru çıkarsa eğer, plastik atıklar 2025’de konuştuğumuz konular arasında olmayacak, deniz kıyılarını çöpler süslemeyecek. Rapora göre, yiyecek ve içecek ambalajları yakın gelecekte tamamen bitkilerden elde edilen selüloz ile üretilecek. Bu haber harika gibi değil mi denizler artık beklide Türkiye’de özellikle Marmara bölgesi mavi barağı görür mü dersiniz

1277818

Teknolojik gelişmeler 2025 yılında açlık sorununu da çözebilecek gibi görünüyor. Düşük enerjili LED ampulleri, yakın gelecekte kapalı alanlarda tarım yapılmasını ve kısa sürede ürün elde edilmesini mümkün kılacak. Bu teknoloji, bitki DNA’larının hastalıklara karşı dayanıklı olacak şekilde kodlanmasına da imkan verecek.

1277821

Işınlanma sadece filmlerde gerçek olur diyorsanız, yanılıyor olabilirsiniz! Işınlanma ile ilgili yankı uyandıracak gelişmeleri duymamız an meselesi. Thompson Reuters, 2025 yılında kuantum ışınlama teknolojisinin test edilmiş olacağından emin olduklarını söylüyor.

ışınlama_spiritualizm.com_özet_akışı_nisan_2011

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Kaynak:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.