2014-2015 Kış Modası! « İncelerim İlginç Bilgiler-Sosyal Blog Sitesi

Dünya’nın Birçok Ülkesinde Geçerli Meslekler

Bill Gates’in 7 Kehaneti

Dünya’da Iphone X Fiyatları

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

2014-2015 Kış Modası!

Hertelden 15 Ekim 2014

2014 yazınıda geride bırakmışken şimdi giysi dolabımızdaki yazlıkları kaldırıp kışlıkları çıkarma vakti geldiiii geçiyor bile…

Kışa hazırlık yaparken muhakkak ki kışa hazırlık için minik bir kış alışverişi yapmakta gerekebilir. Bu yönde modaya uyum sağlamak adına doğru tercih yaparak almanız gerekenleri şöyle sıralayalım.

İşte size 2014 – 2015 kış modası önerileri:

Öncelikle bu sezon kürk ve kürk detaylı kıyafetler, dantel ve kadifeler moda ayrıca bu sezon sokaklarda 60’lar esintisi olacak. Yani kısa elbiseler, uzun botlar ve geniş yaka paltolar bu senenin trendi.

MODA1 MODA2 MODA3

Metalik renkler ile sokaklarda güneş açacak bu ölçüde iddalı olmayı seven ve sarıdan vazgeçemeyen kadınların tercihi bu şekilde olabilir.

metal1 metal3 mewtal2

Anaroklar bu kışın tercihleri arasında olsun çetin bir kış beklenirken siz elyaf anaroglar içinde sıcacık kalın.

anarog1

Her yıl modacıların tercihi olmaktan vazgeçmeyen yeşiller ve askeri kıyafetler ile gardılobunuzun bir parçası olabilir.

yesil3 yeşil1 yeşil2 yeşil3

Yukarıda da belirttiğim gibi bu yıl en trend parçalar dantel ve kadife olacak, seksilikten ödün vermeyen bayanların tercihi vücutta şık ve çekici bir duruş sergileyen dantel detaylı parçalar tercih edilebilir. Aynı zamanda kadifenin şıklığı ve zarafeti ise kışa ayrı bir güzellik katacağını düşünen modacıların tercihi.

dantel1 dantel2 dantel4

Ekose parçalar geçen sezonda modaydı ancak bu sezonda modası süren ekose desenleri modacılar pastel renklerde kullanmışlar haberiniz olsun.

ekose ekose1

Deri demeden olmaz deri etek, pantolon ve ceketten sonra modacılar bir devrim yaratarak deriyi gömlekte ve pardesüde kullanmışlar hoş ve zarafetli duruş sergileyen deri tercihiniz arasında olabilir.

deri1 deri2 deri3

Yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun.

Kaynak:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.